Aero2 częściowo wymienia karty SIM

Już ponad 15 miesięcy Aero2 Sp. z o .o. udostępnia Bezpłatny Dostęp do Internetu („BDI”). Nasza propozycja to jedyna na polskim rynku tak unikalna oferta, która w istotny sposób przyczynia się do możliwości korzystania przez Polaków z dostępu do Internetu, co potwierdza zarówno zainteresowanie uzyskaniem karty SIM Aero2 BDI, jak i miesięczne transfery realizowane przy użyciu naszej karty.


W pierwszej połowie 2012r. dokonaliśmy kolejnych istotnych inwestycji w naszą infrastrukturę telekomunikacyjną, dzięki której pokrywamy zasięgiem blisko 60% powierzchni Polski i udostępniamy bezpłatny Dostępu do Internetu dla prawie 80% mieszkańców Polski.

W najbliższym czasie planujemy kolejną rozbudowę sieci Aero2 w technologii Evolved HSPA (HSPA+) na terenie całej Polski. Planowany rozwój sieci Aero2 wymaga wymiany części kart SIM BDI umożliwiających korzystanie z BDI.


Od dnia 23 sierpnia br. przesyłką poleconą na adres korespondencyjny podany w Zamówieniu, każdemu Korzystającemu, którego obecna karta SIM BDI wymaga wymiany, prześlemy jednorazowo na koszt Aero2 nową kartę SIM BDI przypisaną do dotychczasowego Zamówienia. Informujemy, że wysyłka nowej karty SIM BDI będzie realizowana etapami. Po wysyłaniu karty SIM BDI na podane w zamówieniu kontakty korzystającego (e-mail lub numer telefonu) zostanie wysłana informacja o jej nadaniu.

Liczymy, że rozłożona na etapy wysyłka nowych kart SIM BDI zagwarantuje sprawną wymianę.

Wymienione karty SIM Aero2 BDI będą aktywna od dnia 01 października 2012r.

Natomiast karta SIM Aero2 BDI, której obecnie używa korzystający będzie aktywna do 30 września 2012r. (włącznie).

Każdy korzystający może na stronie  internetowej operatora sprawdzić, czy posiadana przez niego karta SIM Aero2 BDI podlega wymianie.

(ź)aero2

Written by: vod

4 komentarze Added

Join Discussion
 1. Nat 26-08-2012 |
  Drodzy używający Aero2, czy darmowy net stosunkowo dobrze śmiga? Czy raczej bez rewelacji? Kończy mi się umowa na internet mobilny i rozważam taką alternatywę. Wiadomo - nie na dłuższą metę, bo Aero nie jest dane "na zawsze". Polecacie?
 2. Klimczyk Adam 27-08-2012 |
  Podłączam się do pytania przedmówcy. Również szukam czegoś mobilnego dla siebie i sprawdzam właśnie oferty operatorów.
 3. ChuckyCiechanow 30-08-2012 |
  @Nat, @Klimczyk Adam, do przeglądania stron spokojnie wystarczy wiec ja nie widzę sensu by płacić za internet wiec polecam tą ofertę. Mi również dotyczyła wymiana karty . Ważne że wyrobili się w czasie :)
 4. fixfocus 08-09-2012 |
  Cudowna rzecz! Jestem wdzięczny firmie Polsat. Nie używam do ciągłej pracy, tylko na wyjazdach na wieś z laptopem - korzystam z poczty i słowników on-line. Jest bardzo szybki - próbowałem nawet oglądania filmów. Nie było "rwania". Teraz zastanawiam się, dlaczego tak diabelnie drogo wychodzi np. w Plusie (na kartę z telefonu). Sprawdzenie poczty www około 2 PLN.

Leave Your Reply