Aplikacja Czasoumilacz

Pobierz aplikację umożliwiającą korzystanie z Czasoumilacza dla telefonów pracujących w systemie Android 1.6 LG, HTC, Samsung, Sony Ericsson, Motorola. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i pozwala na zalogowanie się oraz zarządzanie swoim kontem w usłudze Czasoumilacz. W programie znajdziemy cztery zakładki: TOP, Szukaj, Katalog i Zaloguj. Utwory można odsłuchiwać. Dodatkowo niektóre z nich można znaleźć taniej niż za standardową cenę 2,50zł. Zapewne aplikacja za jakiś czas powinna być dostępna na nowsze wersje Androida.
Kliknij aby pobrać

źródło: własne

Written by: Maciej Bukała

4 komentarze Added

Join Discussion
 1. andlet.pl 21-10-2010 |
  Już myślałem, że tylko na tej stronie będzie do pobrania ale właśnie sprawdziłem i jest też dostępna w Android Market. Pora na testy :)
 2. andlet.pl 21-10-2010 |
  Trochę się pobawiłem i jest ok. Przydałoby się dopracować trochę zarządzenie kontem - głównie chodzi o interfejs graficzny.
 3. zbych 23-10-2010 |
  Bardzo świetnie, rzekłbym żartlobliwie. Zabawnie, że Polkomtel zaczyna wypuszczać aplikacje na Androida. Wszak mają taki wybór telefonów z androidem, że faktycznie zaczyna się opłacać robić aplikacje dla swoich ukochanych użytkowników... Ot, jeden jedyny telefon - Galaxy S, za też koszmarną kasę. Ilu klientów go ma? Pewnie niewielu. I tyle. Więcej żadnego telefonu z androidem. Zero. Null.
 4. Mariusz Burski 23-10-2010 |
  @Zbych: Nie martw się ;-) Jest sporo użytkowników androidowych smartfomów którzy używają karty SIM Polkomtela ;-) Takie telefony w olbrzymiej większości kupowane są na wolnym rynku ze względu na cenę u operatora a właśnie na wolnym rynku.

Leave Your Reply