Elektroniczny Obraz faktury – PAKIET MINUT lub SMS


Od 1 października aktywując Elektroniczny Obraz faktury otrzymujesz Pakiet 60 minut na połączenie w sieci Plus lub Pakiet 100 SMSów do wszystkich sieci. Bez żadnych dodatkowych opłat i formalności. Dzięki usłudze, elektroniczne obrazy faktur z trzech ostatnich miesięcy, będą dostępne w Internecie, w Twoim Plus online w formie pliku, który możesz również zapisać na dysku. Korzystanie tej formy rachunku jest zupełnie bezpłatne!

Aktywując Elektroniczny obraz faktury dodatkowo zyskujesz:

* Możliwość kontrolowania na bieżąco wykonywanych połączeń (dostęp do wykazu rozmów, SMSów, MMSów oraz innych połączeń internetowych w trakcie trwania cyklu rozliczeniowego);
* Bezpłatny rachunek szczegółowy wraz z wykazem wysłanych SMSów.

Plus.pl – zobacz ofertę dedykowaną specjalnie dla Ciebie

Więcej informacji dotyczących Plus Online, Elektronicznego Obrazu faktury, zebraliśmy dla Was w tym wpisie : Plus Online – Elektroniczny Obraz faktury

 

Firmy i osoby prowadzące działalność gospodarczą otrzymają dodatkową fakturę (bez billingu) w wersji papierowej (uznawaną za podstawę do odliczeń wydatków firmowych).

Jak włączyć Elektroniczny obraz faktury? To proste!

Zaloguj się do swojego konta w Plus online na www.online.plus.pl – wpisz swój numer telefonu
oraz swoje eHasło- jeśli jeszcze nie posiadasz eHasła, wpisz Plus Kod 5 (5-cyfrowy kod abonencki, który znajdziesz na pierwszej fakturze lub uzyskasz pod numerem 2601) i naciśnij OK.

Ustal swoje eHasło wybierając zakładkę „Usługi i Pakiety” – „Zarządzanie eHasłem” – Ważne, abyś zapamiętał swoje eHasło. Pliki z rachunkiem będziesz mógł przeglądać tylko wtedy, gdy zalogujesz się do Plus online swoim eHasłem.

Wybierz zakładkę ” Płatności” – „Narzędzia i usługi dla płatności” „Elektroniczny Obraz Faktury” i naciśnij „Włącz”

Na następnej stronie pojawi się opis usługi – przeczytaj go i naciśnij „Aktywuj”. Następnie zaakceptuj regulamin usługi, i naciśnij „Potwierdzam”.

To wszystko – od tej chwili, po wystawieniu rachunku zawsze znajdziesz go jako plik do pobrania w zakładce „Płatności”- „Zapłać rachunek/historia płatności”

Więcej informacji dotyczących Plus Online, Elektronicznego Obrazu faktury, zebraliśmy dla Was w tym wpisie : Plus Online – Elektroniczny Obraz faktury>

Written by: Maciej Bukała

  • kazimiera

    popieram wszystkie krytyczne uwagi – tez nie moge sie zalogowac , czytam insrukcje krok po kroku i NIC Informatycy Plus=a sa za bardzo skomplikowani jak w innych instytucjach gdzie logowalam sie bez problemu,

  • wojtek

    Jak mam się zalogować,jeśli wpisując adres http://www.online.plus.pl wyskakują mi same obcojęzyczne strony?

Komentarze

  • Kuba Stypułkowski: Proszę się skontaktować bezpośrednio z Plusem - dane są na jego stronie lub na fanpage'u na Facebooku. Chcielibyśmy bardzo pomóc, ale do takich spraw nie mamy po prostu kompetencji - my tylko tu blogujemy :)
  • Kuba Stypułkowski: Już to tłumaczę. Jak wnioskuję (procenty), czyli chodzi o ten drugi rabat. Chodzi nie tyle o to, czy klient jest biznesowy czy indywidualny. Chodzi o rodzaje umów. Np. w regulaminie jest to, że tą pierwszą umową (podstawową, nierabatowaną) może być Plus Abonament/Plus Abonament dla Firm, ale przy Internecie już takiego dopisku ("/dla Firm") nie ma. Wnioskuję z tego, że abonament firmowy np. na Internet nie może być podstawową usługą. Są tam wypisane umowy, które uprawniają do skorzystania ze zniżki. Mowa tam tylko o jednej umowie "dla Firm" - Plus Abonament. Podobnie jest z numerami. Chodzi o UMOWĘ. Rabat (tam nazywany korzyścią, ale mniejsza z tym) jest przyznawany na UMOWĘ. Ogólnie ciężka sprawa z tym. Wszystko jest ukierunkowane na indywidual. Zapytam się o to jutro kogoś z Plusa.