Wideotest: HTC Sensation

HTC Sensation może nie jest rewolucyjnym smartfonem w porównaniu do poprzednich urządzeń tego producenta, uznać go należy jednak za udaną kontynuację linii topowych modeli HTC. Ciekawie zaprojektowana obudowa z kilkoma patentami zwiększającymi trwałość urządzenia, wyświetlacz o dużej rozdzielczości i dwurdzeniowy procesor to tylko kilka z zalet smartfona z Tajwanu. Stale ulepszany interfejs Sense i szybka przeglądarka internetowa czynią użytkowanie Sensation czystą przyjemnością, a dużo lepszy niż w poprzednich modelach aparat fotograficzny z nagrywaniem w Full HD i dopracowany odtwarzacz audio dają do zrozumienia, że model ten chce konkurować z innymi flagowymi Androidami także w kwestii multimediów. Rywalizacja ta byłaby jeszcze łatwiejsza, gdyby producent nie zapomniał o przycisku migawki aparatu i pomyślał o ekranie Super AMOLED, ale nawet mimo tych niedociągnięć Sensation ma spore szanse na rynkowy sukces.
Written by: Maciej Bukała

4 komentarze Added

Join Discussion
  1. Ghost 13-07-2011 |
    Chciałbym Wam zgłosić plagiatora. Ten news jest skopiowany na stronie: http://webbite.pl/index.php/2011/07/wideotest-htc-sensation/ Trochę innych newsów również, polecam uwadze ten site.
  2. Piotr Kowalik 13-07-2011 |
    Ghost: dzięki za info, aczkolwiek wpis ten nie jest nasz autorski, tylko pochodzi z ogólnodostępnej m.in. dla mediów telewizji internetowej Plusa: http://lookr.tv/player.php?id=2478 :)
  3. ja 14-07-2011 |
    a to: www.wiadomosci.nuntek.az.pl/2011/07/05/test-samsung-b2710-solid/

Leave Your Reply