Klasyczny Samsung S5610 – swobodnie dziel się niezapomnianymi chwilami

Do sprzedaży na polskim rynku trafił telefon Samsung S5610. 5-megapikselowy aparat nowego modelu pozwoli uchwycić wszelkie ważne chwile, a wbudowane aplikacje do obsługi poczty elektronicznej, komunikatorów i serwisów społecznościowych umożliwią dzielenie się nimi ze znajomymi.
Samsung S5610 to elegancki telefon w stylowej metalowej obudowie o grubości 12,9 mm. Jest wyposażony w duży ekran o przekątnej 2,4 cala, który pozwoli swobodnie przeglądać zdjęcia i strony internetowe.

 

Telefon został wyposażony w wysokiej jakości aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 MPix z lampą LED i autofocusem, który pozwoli ostro uchwycić każdą istotną chwilę. Łatwe zarządzanie zdjęciami gwarantuje uporządkowanie plików, a zintegrowana aplikacja do edycji zdjęć umożliwia szybką przeróbkę bez konieczności korzystania z komputera.

 

Samsung S5610 to również idealne narzędzie do podtrzymywania kontaktu ze znajomymi w sieci. Łączność ze światem i szybkie działanie aplikacji Facebook czy Twitter zapewnia HSDPA 7,2 Mb/s oraz Bluetooth 3.0. Ponadto, nowy model pozwala na połączenie kilku kont jednocześnie w standardzie POP3 i IMAP oraz standardu ActiveSync w trybie push wraz z pełną synchronizację kontaktów, kalendarza i zadań. Poniżej znajduje się specyfikacja techniczna:

 

Samsung S5610 jest dostępny w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 419zł.Written by: Piotr Kowalik

2 komentarze Added

Join Discussion
  1. Jakub Stypułkowski 12-09-2011 |
    No jest autofocus :!:. Najbardziej mnie cena zaskakuje. 419 zł to nie jest dużo. Jak na start oczywiście. Dalej czekam na takiego samego, ale z Symbianem, choć i tak ten model to mocny zawodnik :-).
  2. Piotr Kowalik 12-09-2011 |
    Oby nie był zbyt tandetny i oferował jakość rozmów na minimum bardzo wysokim poziomie, to i może ja się skuszę na niego w przyszłosci. Ale obawiam się tego co w C3530, ze ta obudowa będzie dość tandetna.. Przeciwieństwo mojej ocencej Nokii 6700, a ten Samsung jej w końcu dorównał. Pomacam, poużywam i może się zdecyduje. Jakby się udało, to będzie test na naszym Blogu ;-) Ale to nie tylko ode mnie jest zależne...

Leave Your Reply