Klawiatura i etui do tabletu

W Plusie bardzo popularne są tablety, Modecom czy Kiano.  Ci którzy dużo piszą… dzięki etui z klawiaturą korzystanie z tabletów będzie zdecydowanie wygodniejsze, a przy tym Wasz tablet jest chroniony przed uszkodzeniem. Prezentowane etui jest eleganckie, skóra ekologiczna jest wytrzymała i przyjemna w dotyku. Klawiatura posiada kabel z wtykiem micro USB oraz mini USB. Na tylnej ściance znajduje się nóżka która pozwala ustawić go w pozycji pod kątem do podłoża i używanie całości jak laptopa Dzięki temu rozwiązaniu wygodnie będzie Wam się na nim pracowało. Klawiatura jest uniwersalna i pasuje do tabletów 9,7 “. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji.


Możecie ją kupić w naszym sklepie, teraz w promocji 49,90zł – Akcesoria do tabletów 

 

Written by: Maciej Bukała

3 komentarze Added

Join Discussion
  1. gregor 01-07-2013 |
    Andoid i praca dobre macie żarty android nadaje się tylko do zabawy
  2. Jakub Stypułkowski 01-07-2013 |
    Zależy to od tego, co definiujesz jako "praca". Jeśli profesjonalną edycję multimediów czy jakieś naprawdę specjalistyczne oprogramowanie, to tak. Ale do wprowadzania tekstu i robienia innych rzeczy, do których sporo osób używa zwykłego laptopa, sprzęt z Androidem i z zewnętrzną klawiaturą spokojnie się nada. Niedawno testowałem GoClevera Hybrid - http://www.plusblog.pl/test-goclever-hybrid/ - a test napisałem w przeważającej części na nim właśnie. Gdyby nie słaby Kingsoft Office, to spokojnie można mówić o komforcie zbliżającym się do netbooków.
  3. gregor 24-09-2013 |
    Hmmm tylko czy nie lepiej kupić pełnoprawnego nootbooka z normalna kalawiatura dyskiem z 300 albo 500 gb a do zabawy mieć tylko smartphona a z taką klawiatura to rozmiar tableta robic się jak mini laptopa

Leave Your Reply