LTE 150 Mb/s w nowej ofercie Plusa!

Dwa miesiące po Festiwalu Sopot Top of the Top, na którym Plus jako pierwszy operator na świecie zaprezentował na częstotliwości 1800 MHz LTE z zawrotną szybkością do 150 Mb/s, teraz umożliwia korzystanie z niego klientom. Nowa oferta to: większe pakiety danych w niższych cenach, możliwość zawarcia umowy również na 12 miesięcy i dużo rabatów dla klientów posiadających już inną usługę w Plusie. Nowa oferta Plus Internet LTE 150 Mb/s będzie dostępna od 2 listopada br.


LTE – technologia przyszłości.
LTE to obecnie najszybciej rozwijająca się technologia internetu na świecie. Obecnie prędkość powyżej 100 Mb/s oferują w Polsce bardzo nieliczni dostawcy internetu, głównie telewizje kablowe. Prócz prędkości transmisji danych, LTE ma również wiele innych parametrów porównywalnych z internetem stacjonarnym, a wcześniej zupełnie nieosiągalnych dla internetu mobilnego: krótki czas zestawienia połączenia, mniejsze opóźnienia transmisji, stabilność i jakość połączenia czy wreszcie możliwość jednoczesnego korzystających z internetu przez większą liczby użytkowników.
Na dynamiczny rozwój LTE bez wątpienia ma również wpływ coraz większe znaczenie mobilności w naszym życiu oraz zwiększające się portfolio urządzeń wspierających technologię. LTE to wolność korzystania z sieci niezależnie od tego, czy robimy to w pracy, domu, parku czy kawiarni.
Obecnie w sieci Plus w zasięgu technologii LTE jest 35% populacji kraju, a w technologii HSPA/HSPA+ znajduje się już 87% populacji. Plus jest jedynym polskim operatorem komórkowym oferującym ultraszybki dostęp do internetu w technologii LTE i wraz z Cyfrowym Polsatem znalazł się w gronie pionierów nowej technologii.

Nowa oferta Plus Internet LTE 150 Mb/s.
Nowa oferta, wchodząca w życie 2 listopada br, będzie dostępna dla klientów w wariancie z modemem lub routerem i po podpisaniu umowy na 24 miesiące lub, co jest nowością, na 12 miesięcy! To nie koniec nowości – zwiększeniu uległy podstawowe pakiety danych dostępne w poszczególnych taryfach, a dwie najwyższe taryfy zostały obniżone odpowiednio o 10 i 20 zł!
Oferta Plus Internet z modemem lub routerem dostępna od 2.11.2012 r:

 

Dostępna będzie również oferta z laptopem lub tabletem, w której umowy będą zawierane na 36 miesięcy:

Abonament (brutto)

79,90 zł

99,90 zł

129,90 zł

159,90 zł

Podstawowy limit danych

6 GB

10 GB

15 GB

25 GB

Pakiet nocny 50 GB

gratis

Gratis

Gratis

Gratis

 

Dla klientów, którzy z nowej oferty zechcą skorzystać za pośrednictwem sklepu internetowego Plusa, przewidziane zostały dodatkowe atrakcyjne bonusy:
1. Najniższy abonament w e-sklepie został obniżony o 1/3 i wynosi tylko 9,90 zł brutto!
2. Dodatkowe pakiety danych przy zakupie w e-sklepie:

 • dla abonamentu za 29,90 zł – dodatkowy pakiet danych o wielkości 1 GB,
 • dla abonamentów za 49,90 zł i 59,90 zł – dodatkowy pakiet danych o wielkości 2 GB,
 • dla abonamentu za 79,90 zł – dodatkowy pakiet danych o wielkości 3 GB,
 • dla abonamentu za 99,90 zł – dodatkowy pakiet danych o wielkości 5 GB.

Na specjalną ofertę i rabat mogą liczyć również dotychczasowi klienci Plusa posiadający już inną umowę (abonament lub mix za minimum 29,90 zł z VAT miesięcznie) lub dokonujący zakupu dwóch produktów. W takim przypadku miesięczne abonamenty dla drugiego produktu zostaną obniżone nawet o 15 zł brutto.
Oferta z modemami i routerami dla klientów posiadających inną umowę w Plusie – umowa na 24 lub 12 miesięcy:

 

Abonament (brutto w zł) dla drugiej umowy

14,90

29,90

– 5 zł

49,90

– 10 zł

59,90

– 15 zł

79,90

– 15 zł

99,90

– 15 zł

139,90

– 15 zł

 

Klienci posiadający już umowę w sieci Plus mogą skorzystać również z oferty internetu z laptopem lub tabletem. Otrzymają wtedy bonus w postaci tańszego o 10 zł miesięcznego abonamentu przez całą długość kontraktu.
Specjalna oferta czeka także na klientów przechodzących do Plus Internet od innego dostawcy, zarówno mobilnego jak i stacjonarnego lub osiedlowego. Mogą oni podpisać umowę w dowolnej taryfie na 29 miesięcy, z czego aż 5 miesięcy będzie za darmo. Dzięki temu jest możliwość korzystania z Plus Internet przed końcem wciąż trwającej umowy z dotychczasowym operatorem i cieszenie się szybkim internetem LTE 150 Mb/s bez podwójnego płacenia!
Ofertę będzie wspierał modem umożliwiający transmisję danych w technologii LTE do 150 Mb/s – Huawei E3276 LTE 150 Mb/s.

Written by: Maciej Bukała

4 komentarze Added

Join Discussion
 1. Gordek 31-10-2012 |
  Muszę przyznać, że pierwszy raz zacząłem na poważnie zastanawiać się nad zmianą operatora internetu mobilnego. Dotychczas korzystałem z Play Online, który cenowo wypadał bezkonkurencyjnie(przy limicie prędkość pobierania jest dla mnie sprawą drugorzędną). W sytuacji, że także posiadam telefon w mixPlus, cena za pakiet 15GB jest niższa niż u konkurencji. Ciekawe tylko w jakiej cenie będą modemy LTE?
 2. Piotr 01-11-2012 |
  Jestem ciekaw jak Plus zrealizuje takie połączenia. Mieszkam na północnej stronie Mińska Mazowieckiego (Królewiec). Używam modemu E398 z anteną zewnętrzną dostarczaną przez operatora, który łączy się z LTE z siłą sygnału ok. 50% i uzyskuje transfery średnie D: 15Mbit/s (U: 0,9Mbit/s). Sygnał ma silne wachania a transfery po 22 są jeszcze niższe. Proponuję, żeby Plus (Polsat) popracowali nad jakością obecnie świadczonych usług zamiast rozpisywać się o 150Mbit/s. Obecnie czekam na reakcję techników Plusa ze względu na spadek sygnału do 30% i mam nadzieję, że mój komentarz trochę ich zmotywuje.
 3. Piotr Kowalik 02-11-2012 |
  Niestety ta technologia tak ma, że im więcej osób będzie z niej korzystać, tym paradoksalnie zasięg będzie się "kurczył". No niestety są miejsca, gdzie LTE działa naprawdę ładnie (50 Mbps to już są świetne wyniki - mało realne do osiągnięcia przez LTE 100 Mbps - podobnie mając modem HSPA+ 21,6 Mbps transfery max będą w okolicach 12-15 Mbps), natomiast dobra wiadomość jest taka, że Plus sukcesywnie stawia nowe nadajniki. Mają całą masę nowych pozwoleń, tak więc myślę, że rękę trzymają na pulsie i transfery będą z miesiąca na miesiąc coraz wyższe.
 4. Witek 16-11-2012 |
  Tez mysle aby przeniesc sie do Plusa z netem, ale coz widze, ze coraz gorsze warunki, od 16 listopada wprowadzono identyczne wezsze ograniczenie czasowe na nocny internet wczesniej 24-8 teraz 1 -7 :(, nie sciagam filmow itp, ale trzeba czasami zrobic upade softu wiec teraz za kare trzeba czekac do 1 w nocy....zupelnie nie wiem po co takie utrudnienia.. mimo ustalonego z gory limitu 50GB

Leave Your Reply