LTE na kartę w Plusie


LTE bez umowy i abonamentu? Teraz to możliwe! W środę 27 marca Plus wprowadza całkowicie nową ofertę Plus Internet na Kartę, w ramach której można między innymi korzystać z najszybszego mobilnego internetu LTE. W ofercie znalazły się dwa nowe zestawy startowe: w cenie 9 zł z 300 MB do wykorzystania na transmisję danych oraz w cenie 15 zł z 1 GB na transmisję. Nowy Plus Internet na Kartę to:

Plus.pl – zobacz ofertę dedykowaną specjalnie dla Ciebie

 • możliwość korzystania z najnowocześniejszej technologii mobilnego internetu LTE,
 • aż do 15 GB transferu danych po doładowaniu,
 • długi, do 150 dni, czas ważności konta,
 • usługa Nocny Transfer, czyli aż 50 GB dodatkowego transferu w godzinach 01:00–07:00,
 • także tanie rozmowy krajowe za 29 gr za minutę.

„Nowy Plus Internet na Kartę to więcej danych i dłuższy czas na ich wykorzystanie.” – mówi Adam Toruński Kierownik Działu ds. Oferty Internetowej sieci Plus – „Ale najważniejszą zmianą jest bez wątpienia zaoferowanie klientom prepaid najnowocześniejszego mobilnego internetu w Polsce, czyli LTE.”

lte-na-karte

Osoby, które nie posiadają modemu mogą zakupić zestaw specjalny składający się ze startera 15 zł i modemu. Dostępne on jest w dwóch wersjach:
najtańszy w ofercie operatorów komórkowych zestaw z modemem HSPA+ ZTE MF669 umożliwiającym transmisję danych z prędkością do 21 Mb/s za 119 zł, jedyny wśród ofert operatorów komórkowych zestaw z modemem LTE ZTE MF821, który pozwala na transfer z prędkością do 100 Mb/s za 349 zł.

lte-na-karte_ce
lte-na-karte2

Oba modemy obsługują również starsze technologie: HSPA/UMTS 900/2100 MHz, EDGE/GPRS 850/900/1800 MHz.

lte-na-karte3

 

 

Doładowanie kwotą 150 zł wydłuża czas ważności konta o 150 dni i jest premiowane bonusem 30 zł do wykorzystania na wszystkie usługi.

LTE oraz Nocny Transfer są usługami aktywowanymi na żądanie i dodatkowo płatnymi, przy czym aż do odwołania dostęp do technologii LTE będzie bezpłatny i włączany automatycznie. Po zakończeniu promocji koszt usługi wyniesie 10 zł miesięcznie (nie obejmuje transmisji danych).

Dziś dostęp do superszybkiego internetu w technologii LTE w sieci Plus posiada już ponad 50% mieszkańców Polski, a w zasięgu HSPA/HSPA+ sieci Plus znajduje się przeszło 93% populacji naszego kraju.

Plus>

Written by: Maciej Bukała

 • kontakt

  Bardzo dobra oferta

 • play online na kartę

  była by dobra oferta jakby nie limit 50 GB w nocy zostaje przy play online na kartę

 • olo

  Człowieku co ty piszesz internet play to porażka, nie ma porównywać z plusem

 • Gordek

  Porażka? Ciekawe w którym miejscu?

 • aw3r

  zamówiłem starter Kupiłem też modem lte i bede testować na działce :)

Komentarze

 • Kuba Stypułkowski: Może inaczej: podane wartości to ceny podczas premiery. Teraz nowy egzemplarz Z3 w sklepie STACJONARNYM da się kupić za okolice 1800 zł. Na Allegro jeszcze taniej. Cena spada w zaskakującym tempie. Powiem ci, że na początku też tak myślałem. "Większy ekran i więcej materiałów na obudowę siłą rzeczy muszą kosztować więcej". Ale skoro Sony tak promuje Z3 Compact jako pełnoprawny flagowiec w mniejszej obudowie - to przecież i w cenie nie powinno się to niczym różnić. Pieniądze i tak idą do jednego worka :) Marża producenta jest z pewnością odpowiednio spora. Albo da się z niej zejść, albo podwyższyć cenę tańszego z tych smartfonów. W każdym razie co do konkluzji się zgadzamy - cena jest atrakcyjna. A teraz w obliczu spadków, w okolicach świąt powinna spaść w okolice 1400-1500 złotych (luźny strzał) na święta. IMO w tym segmencie to killer.
 • kanka: Fajny tekst. Ale nie zgodzę się, że powinny kosztować tyle samo. Suma ceny podzespołów i materiałów obu wariantów, różni się pewnie od siebie w opdowiednim stosunku. Ale fakt, na cenę wyjściową nie ma co narzekać. Sam czekam aż cena troche opadnie, bo jednak 2000 zł to jest dla mnie ta psychologiczna granica ;)