Nielimitowany internet w telefonie w ofertach Plus na Kartę i Plus Mix

25 maja br. Plus wprowadza nowe, bardzo atrakcyjne pakiety internetowe oparte na nielimitowanym ilością danych dostępie do internetu w telefonie. Oferta została przygotowana dla Abonentów Plusa na Kartę oraz Plus Mix. Do wyboru są dwa Pakiety internetowe Non Stop:
 

Pakiet

Opłata  

(z VAT)

 

Ilość danych, po której mogą zostać zmienione parametry transmisji Kod włączający pakiet Opłata za korzystanie z internetu po przekroczeniu liczby MB z pakietu
Pakiet internetowy 

9 zł Non Stop

9 zł 150 MB *136*11*11# Brak dodatkowych opłat za korzystanie z internetu na terenie Polski.
W ramach Pakietu Non Stop oferowany jest
nieograniczony ilością danych dostęp do internetu w ramach stałej opłaty miesięcznej.
Pakiet internetowy 

15 zł Non Stop

15 zł 500 MB *136*11*12#

W przypadku Pakietów Non Stop, Polkomtel S.A. zastrzega sobie możliwość zmiany parametrów technicznych transmisji po przekroczeniu określonej ilości danych. Oznacza to, że za dodatkową transmisję na terenie Polski nie będą pobierane żadne opłaty, a jedynie może zostać zmniejszona prędkość przesyłania danych do 32 kb/s. Klienci chcący przywrócić pełną prędkość mogą to zrobić w dowolnym momencie wyłączając pakiet i aktywując go ponownie.

Pakiety można włączyć:

 • wpisując na klawiaturze telefonu kod aktywacyjny podany w tabeli powyżej i naciskając przycisk „zadzwoń”
 • przez internet na stronie www.online.plus.pl

Pakiety są cykliczne i odnawiają się co 31 dni.

Dla Klientów, którzy rzadziej korzystają z internetu w telefonie, w ofercie pakietów internetowych pozostaje także dotychczasowy, klasyczny pakiet o wielkości 25 MB za 5 zł (a dla Klientów Plus Mix, także pakiet 125 MB za 6 zł). Po wykorzystaniu ilości danych w tych pakietach opłaty za dalszą transmisję są pobierane zgodnie z posiadaną przez Abonenta taryfą.

Z przedstawionej oferty pakietów internetowych mogą skorzystać posiadacze Plus na Kartę, taryfy: Simplus, Twój Profil i 36i6 oraz Plus Mix, taryfy: Mix4, Mix4 duo, Mix4 duo dla

Abonentów oraz MixV. Posiadaną taryfę można sprawdzić wpisują krótki kod:*147# i naciskając przycisk zadzwoń.

Pozostałe pakiety internetowe dostępne wcześniej w ofercie zostają zamknięte.

Pakiety internetowe można wykorzystać do przeglądania mobilnych stron ulubionych portali internetowych czy serwisów społecznościowych, odbierania i wysyłania emaili, korzystania z różnych aplikacji wymagających połączenia z siecią (jak np. nawigacja, komunikatory), ściągania tapet, gier, dzwonków, czy plików muzycznych.
Można także z nich skorzystać podłączają telefon komórkowy do komputera i wykorzystując go jako modem przy połączeniu z internetem.

Przypominamy, że wszyscy Klienci sieci Plus mogą bezpłatnie przeglądać strony portalu Plus.pl w zasięgu sieci Plus.

Written by: Maciej Bukała

12 komentarzy Added

Join Discussion
 1. Józek 25-05-2011 |
  Bardzo się cieszę ze zmian w Plus na kartę, oby tak dalej, jestem razem z wami!
 2. x10 25-05-2011 |
  Nareszcie jakieś pozytywne zmiany! Jestem w Plusie od chwili kupienia pierwszego telefonu, czyli już kilka ładnych lat i zastanawiałem się teraz nad zmianą sieci, bo Simplus praktycznie nic nie oferuje stałym klientom, praktycznie brak promocji. Nielimitowany internet wydaje się być ciekawą ofertą ;) Proszę jeszcze o informację, czy w przypadku, gdy po przekroczeniu limitu prędkość zostanie zmniejszona, to czy użytkownik zostanie o tym poinformowany? I jaka jest prędkość transmisji danych, gdy nie ma żadnych ograniczeń?
 3. Grzesiek 01-06-2011 |
  Po wykorzystaniu limitu otrzymujemy sms z odpowiednią informacją. Przed wykorzystaniem limitu miałem transfer około 25kB/s (EDGE).
 4. Andrzej 10-06-2011 |
  Posiadam w Plusie telefon już kilka ładnych lat, podpisana trzecia umowa i nic promocji jak zniżki to opłata przez internet z konta, a nie każdy chce podawać wszędzie swoje konto. Przydała by się jakaś promocja np.dobry nowy telefon w ramach promocji PLUSA za długoletnie korzystanie z tej taryfy, telefon który wziąłem już dawno nie używam, brakuje tańszych rozmów za minutę.
 5. Mariusz 13-06-2011 |
  A jeżeli ktoś posiada standart HSDPA to transmisja danych będzie o wiele szybsza od EDGE czy tylko trochę zmieni się prędkość danych?
 6. Tomasz 04-07-2011 |
  mam pytanie jak można sprawdzić ile zostało pakietu
 7. ilona 14-07-2011 |
  Jestem za granicą-Szwecja i chcę sobie ustawić internet w telefonie mam na kartę ale nie mogę jak to zrobić?
 8. KasiaPlus 14-07-2011 |
  Szczerze to już zaczyna mnie ten "nie limitowany" net wkurzać. Robienie ludziom wody z mózgu. To są normalne pakiety internetowe po wykorzystaniu, których prędkość spada do takiego poziomu że nawet ze starego WAP'a 1.1 nie da się korzystać. Takiego marketingowego chłamu niestety będzie coraz więcej.
 9. Mariusz 24-09-2011 |
  Z plusem jestem związany już ponad 10 lat i o ile na początku oferty tej sieci były do zaakceptowania tak teraz niczego nie oferują swoim klientom a zwłaszcza tym stałym,nie są w stanie dołożyć czegoś konkretnego za długoletni staż do danego abonamentu a jeśli już to trzeba zrezygnować z już posiadanej taryfy po czym w sumie wychodzi się na tym gorzej niż do tych czas. Plus bardzo odstaje ze swoimi ofertami chociażby od Play i z takim podejściem do klienta będą ich tracić bardzo szybko.
 10. Jakub Stypułkowski 25-09-2011 |
  @KasiaPlus - a co wolisz: dużo wolniejszy Internet i świadomość, że skończył Ci się pakiet, czy Internet o takiej samej szybkości, a po pewnym czasie nagle rachunek na sumę 3/4/5-cyfrową (niepotrzebne skreślić)? ;-) @Mariusz - niestety, ale Plus pod względem oferty nie nadąża za konkurencją (głównie chodzi o Play), i potrzeba naprawdę czegoś rewolucyjnego. Może szefostwo opamięta się, jak liczba klientów spadnie o kilkanaście/dziesiąt procent...
 11. jacek 18-01-2012 |
  Uruchomiłem wczoraj pakiet za 7 złotych. Niestety mimo to ciągle są mi pobierane pieniądze z konta za internet. Po zaplacie 7 zl mialo byc 100mb darmowego netu. Mam jeszcze ponad 80.
 12. Marta. 17-08-2013 |
  Witam, mam pytanie. Wyjeżdżam poza granice polski, więc szukam pakietu internetowego najlepiej bez ograniczeń do Simplusa. Czy istnieje coś takiego?

Leave Your Reply