Nowa oferta Plus Mix


plus_logoW piątek 18 stycznia Plus Mix wprowadza nową „Ofertę z pakietem MB na próbę”, w której klienci otrzymają pakiety nawet do 400 minut do wykorzystania na połączenia do wszystkich sieci, pakiet internetowy 125 MB na próbę oraz bezpłatny pakiet 2.000 MMSów do sieci Plus do wykorzystania przez cały okres kontraktu. Każda nowa umowa w Plusie Mix to tylko 24 doładowania w wybranej minimalnej kwocie.

Oferta w Plusie: Abonament, Mix, POWER LTE… Wybierz coś dla Siebie, Sprawdź Nowy Portal Plus.pl

Korzystający z nowej oferty mix w sieci Plus mają do wyboru sześć planów minimalnej kwoty doładowania: 30, 40, 50, 60, 80 i 100 zł. W każdym z nich znajduje się:

  • pakiet minut do wykorzystania na rozmowy do wszystkich sieci, który w zależności od minimalnej kwoty doładowania wynosi odpowiednio: 70, 80, 120, 200,240 i 400 minut i jest przyznawany po każdym doładowaniu konta,
  • 2.000 MMSów do sieci Plus za darmo, które można wykorzystać przez 24 miesiące od aktywacji,
  • darmowy pakiet internetowy 125 MB do wykorzystania przez 30 dni od daty aktywacji.

plusmix_oferta

Dla poszukujących jeszcze większych oszczędności Plus cały czas ma ofertę Mix 20.
Plus Mix 20 to prosta oferta z doładowaniem tylko 20 zł, w której wszystko (minuta do wszystkich sieci komórkowych, SMS, MMS czy 1 MB transmisji danych) kosztuje tylko 29 gr. Od 18 stycznia umowa Plus Mix 20 to również tylko 24 doładowania, a dodatkowo w ofercie znajdzie się klasyczny telefon Nokia 113 już za 1 zł
.>

Written by: Maciej Bukała

Komentarze

  • Gregu: Nie rozumiem dlaczego to nie dotyczy połączeń w zasięgu HSPA+, tylko LTE. Przecież mnóstwo kibiców mieszka poza zasięgiem LTE i może też chcieliby obejrzeć mecze? Fakt, HSPA+ jest wolniejszy, ale przecież jest możliwość zmiany jakości obrazu, by ten się nie przycinał. Niekoniecznie każdy musi oglądać w 720p.
  • Kuba Stypułkowski: To nic nie znaczy, to o niczym nie świadczy. Kwestia wielu czynników, o czym powinieneś wiedzieć. Jedni mają wyższe prędkości, inni mniejsze. Tak jak wszędzie.