Nowe kolory SGS III czyli marketingowy popis w wykonaniu Samsunga

Przeglądałem sobie właśnie materiały udostępniane w biurach prasowych producentów i jeden przykuł moją uwagę. Nie chodzi jednak o jakąś nowość czy rewolucje, a o zwykłe kolory obudowy. Samsung chciał błysnąć zdolnościami marketingowymi ale nie wyszło. W zamian dostaliśmy karykaturalny obraz tego co od lat robi Apple.

j52016 a52017

Nie zrozumcie mnie źle, nie mam żadnych uprzedzeń co do koreańskiego producenta. Ten tekst po prostu mnie szczerze rozbawił i postanowiłem się nim z wami podzielić.  Ot troszkę rozrywki i sporo uśmiechu w ten chłodny i mokry wrześniowy wieczór.

Po sukcesie jakim było wprowadzenie na rynek telefonu Samsung GALAXY S III, Samsung rozszerza kolorystyczną gamę tego modelu. Jej twórcy czerpali inspirację z bogactwa naturalnych materiałów oraz dziedzictwa starożytnych cywilizacji.

Samsung GALAXY S III dostępny jest teraz poza podstawowymi barwami także w kolorach inspirowanych zasobami ziemi oraz ozdób noszonych przez mieszkańców starożytnego Egiptu, Indii oraz Persji: Amber Brown (bursztynowy), Garnet Red (rubinowy) Sapphire Black (głęboki szafir) i Titanium Grey (tytanowy).

Poza wyjątkową funkcjonalnością oraz innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi, Samsung GALAXY S III  prezentuje się elegancko i stylowo. Unikatowe wzornictwo oraz kolorystyka obrazują relację człowieka z materiałami, które stworzyła natura. Zastosowany na tylnej pokrywie obudowy specjalny materiał o nazwie Hyperglaze, pozwala stworzyć wrażenie wielości i głębi barw, dodając konstrukcji wyjątkowego charakteru. Samsung GALAXY S III ma dopracowany w najdrobniejszych szczegółach wygląd, a czyste i delikatnie zakrzywione linie podkreślają charakter i wyjątkowość najnowszych wersji kolorystycznych.

Urzekająca kolorystyka Samsung GALAXY S III:

Amber Gold (dop. własny) Brown (bursztynowy): zainspirowany przez tajemniczy kamień szlachetny. Wierzono, że ukrywał we wnętrzu tajemnice ziemi. Głęboki i bogaty kolor Amber Brown ma klasyczny blask i podkreśla piękno zaawansowanej konstrukcji Galaxy S III.

Garnet Red (rubinowy): inspirowany blaskiem almandynu. Almandyn był noszony jako amulet przez starożytnych Egipcjan, którzy wierzyli, że kamień zawierał ochronne moce. Elegancja almandynu doskonale łączą się z miękkimi liniami GALAXY S III.

Sapphire Black (szafirowy): kolor mający w sobie tajemniczą moc i głębię ciemnych kamieni, używanych przez starożytnych mieszkańców Indii i Persji jako talizmany wzmacniające ich wolę.

Titanium Grey (tytanowo szary): szary jest kolorem inteligencji, intuicji i ciekawości. Wszystkie te cechy ma GALAXY S III. Telefon w tym kolorze ma futurystyczny i bardzo szykowny wygląd.

Źródło: Samsung

Written by: Maciej Bukała

No comments yet.

Leave Your Reply