Nowy Samsung GALAXY Ch@t B5330 dla maniaków SMSowania

Samsung GALAXY Ch@t B5330 został stworzony z myślą o osobach, które chcą mieć stały dostęp do serwisów społecznościowych i nie wyobrażają sobie możliwości utraty kontaktu z szerokim gronem przyjaciół. Dzięki połączeniu fizycznej klawiatury QWERTY z wygodnym, dotykowym, 3- calowym ekranem, GALAXY Ch@t zapewnia niespotykany komfort użytkowania i sprawia, że dzielenie się treściami multimedialnymi staje się jeszcze łatwiejsze.


Osoby często komunikujące się przez internet oczekują od telefonu dużego ekranu i wygodnej klawiatury QWERTY. Galaxy Ch@t B5330 ma pionowy wyświetlacz o przekątnej 3 cali, co zapewnia większą kompatybilność dla pobieranych gier i aplikacji. Szybkie wpisywanie tekstu możliwe jest natomiast dzięki ergonomicznej klawiaturze QWERTY. System Android 4.0 pozwala też na głosowe wprowadzanie treści. Dedykowany przycisk komunikatora ChatON ułatwia natychmiastowy kontakt ze znajomymi.

Duży, 3-calowy ekran dotykowy zainstalowany w orientacji pionowej powoduje, że wszystko wydaje się większe i łatwiejsze w obsłudze. Łatwość pisania zagwarantowana jest dzięki klawiaturze QWERTY z ergonomicznymi, idealnie zaokrąglonymi klawiszami, które pozwalają szybciej wprowadzać tekst. Dzięki połączeniu zalet dużego ekranu dotykowego i aplikacji zoptymalizowanych pod kątem urządzeń przenośnych, telefon jest zawsze gotowy do pracy i pomocy w utrzymywania kontaktu ze światem.

ChatON to globalny komunikator firmy Samsung umożliwiający komunikację z przyjaciółmi i rodziną, niezależnie od platformy wykorzystywanej w danym telefonie – dzięki temu użytkownicy różnych typów telefonów komórkowych mogą komunikować się za pomocą wiadomości tekstowych, zdjęć i plików wideo w czasie rzeczywistym. Dzięki ChatON komunikacja może odbywać się na wspólnym czacie. Umożliwia też prowadzenie rozmów między telefonami komórkowymi różnych producentów, a komputerem osobistym.

Mocny procesor zapewnia lepsze parametry pracy i większą moc urządzenia. Pamięć o pojemności 4 GB, oznacza mnóstwo miejsca na zapisywanie danych, aplikacji i multimediów. 512 MB pamięci RAM pozwala na płynne i niezawodne działanie wszystkich aplikacji. Platforma Android (ICS) zwiększa przyjemność korzystania z urządzenia dzięki zaawansowanemu interfejsowi użytkownika.

Dzięki rozwiązaniom korporacyjnym klasy Enterprise, pracownicy mobilni mogą otrzymać dostęp do informacji i aplikacji znanej z komputerów PC, z gwarancją bezpieczeństwa danych oraz poufnością przesyłania informacji.

Przykładowe rozwiązania klasy Enterprise dostępne w Samsung GALAXY Ch@t B5330:

 • Exchange Active Sync – rozbudowana obsługa poczty korporacyjnej Microsoft Exchange
 • Mobile Device Management – zdalna kontrola, zarządzanie rozproszoną flotą urządzeń i migracja z innych platform
 • Tunel SSL VPN – zdalny bezpieczny dostęp do zasobów firmy (np. Juniper Junos Pulse, Cisco AnyConnect, F5 BIG-IP Edge)
 • Ujednolicona komunikacja (np. Cisco WebEx, Cisco Jabber)
 • Wirtualizacja, praca zdalna (np. Citrix Receiver)
 • Szyfrowanie plików w pamięci urządzenia i na karcie pamięci

Samsung GALAXY Ch@t B5330 – specyfikacja:

Źródło: Samsung Polska

Written by: Piotr Kowalik

3 komentarze Added

Join Discussion
 1. Wojtek 25-09-2012 |
  Ciekawe kiedy będzie dostępny w Plusie. U konkurencji już jest.
 2. Piotr 04-04-2013 |
  telefon godny polecenia, system stabilny, wszystko śmiga, klawiatura super, aparat to jedyny minus, brak auto focusa, polecam 100%
 3. gregor 15-08-2013 |
  Bleckbery jest lepsze

Leave Your Reply