Odwiedź najnowocześniejszy”Flagowy” salon Plusa!

Już jutro, w Nowym Domu Jabłkowskich, przy ulicy Chmielnej 19 w Warszawie, operator sieci Plus otwiera supermultimedialny i supernowoczesny salon, w którym będzie można przetestować najnowsze modele telefonów oraz poznać z bliska innowacyjne technologie.
100 telefonów, tablety, netbooki i laptopy – to wszystko w zasięgu ręki, dostępne na siedmiu tematycznych stołach, tak by każdy mógł z łatwością sprawdzić, jak działają te urządzenia. Eksperci odpowiedzą wyczerpująco na wszelkie pytania dotyczące oferty i usług operatora. Na Chmielnej, w odróżnieniu od innych salonów, położono też nacisk na edukację i rozrywkę. W fotelu muzycznym będzie można wybrać i odsłuchać piosenki oferowane w Muzodajni, a w fotelu czytelniczym poznać lektury z Plusoczytelni. Dla najmłodszych przygotowano kącik multimedialny, a dla nieco starszych –giercownię, czyli interaktywny kącik rozrywki i gier.

Specjalnie zaprojektowana przestrzeń oraz instalacje multimedialne umożliwią organizację m.in. prezentacji produktów i usług, konferencji, paneli dyskusyjnych, minikoncertów, spotkań biznesowych. Operator sieci Plus, jeden z największych mecenasów kultury w Polsce, na Chmielnej będzie także organizował imprezy promujące wydarzenia wspierane przez sieć.

Otwarciu salonu towarzyszyć będą konkursy i niespodzianki. Przygotowano również wyjątkową ofertę, z której można skorzystać między 16 a 18 grudnia – Sony Ericsson Xperia arc za 1zł.

Salon Plus, Nowy Dom Jabłkowskich, ul. Chmielna 19, czynny:

  • Poniedziałek– piątek 9-21
  • Sobota 11-19
  • Niedziela 12-17

 Written by: vod

2 komentarze Added

Join Discussion
  1. xxx 15-12-2011 |
    wolę roczną ważność konta niż nowe salony Plusa :D
  2. Paweł Krzyworączka 19-12-2011 |
    Wszystko fajnie. Szkoda tylko, że tak daleko ode mnie. Ale oczywiście w mojej ocenie to kolejny chwyt marketingowy mający przekonać do siebie klientów. Tylko co tak właściwie oferuje Plus? Chyba niezbyt dużo skoro wielu klientów jest niezadowolonych. A przynajmniej oferuje na mało konkurencyjnych warunkach w stosunku do konkurencji. Pozdrawiam http://senio.pl/

Leave Your Reply