Pierwsze wrażenia: Samsung Wave 3

Właśnie w moje ręce trafił najnowszy Samsung z Serii Wave, oznaczony symbolem 3. Jest to następca modelu Wave II, który nie był aż tak popularny, jak pierwszy model z tej serii. Czy Wave 3 ma szanse zaistnieć na rynku w taki sposób, jak pierwszy telefon Samsunga z systemem BadaOS? Zapraszam do przeczytania pierwszych wrażeń.


Pierwsze zalety tego telefonu to na pewno obudowa i wyświetlacz. Telefon wykonany jest z bardzo dużą starannością, a użyte materiały do wykonania obudowy są najwyższej jakości. Ekran urządzenia to 4.0″ wyświetlacz wykonany w technologii Super AMOLED, który oferuje zupełnie inną jakość obrazów, niż zwykłe LCD.

Do pierwszych wad mogę zaliczyć niezbyt wydajny akumulator (przy normalnym użytkowaniu telefon ładowałem co wieczór), natomiast i tak źle z baterią, jak w niektórych telefonach z systemem Android. Jednakże patrząc na to, że nie jest on stale połączony z siecią Internet, od baterii o pojemności 1500 mAh przy tak oszczędnym wyświetlaczu wymagałbym czegoś więcej.

Test tego telefonu będzie można przeczytać na PlusBlogu za około 2-3 tygodnie.

Written by: Piotr Kowalik

11 komentarzy Added

Join Discussion
 1. cmok 28-04-2012 |
  Wave 3 fajny ale aplikacji bada wciąż mało w porównaniu z Androidem czy WindowsPhone :) NO i kończy się nam kwiecień, a Simplus dalej kuleje !!!!!!!
 2. Krzysztof 28-04-2012 |
  Mam ten telefon od 2 tygodni. Owszem, wadą jest mała ilość aplikacji w sklepie Samsung Apps. Ale co do baterii, to nie zgadzam się. Przy normalnym użytkowaniu ładuję ją co trzeci dzień, co przy takim wyświetlaczu jest wynikiem bardzo dobrym. Ogólnie polecam telefon, myślę, że znajdzie wielu nabywców
 3. cmok 28-04-2012 |
  Spoko spoko ja tego modelu nie znam wiec o baterii sie nie wypowiadam ! Problem jest tylko z konkretnymi aplikacjami który jest bardzo mało !
 4. Piotr Kowalik 28-04-2012 |
  Bateria aż taka bardzo zła nie jest... ;-) Ale jak mocno telefonu używam, to ładuję co wieczór. Aplikacji mało, bo niestety to nie jest Android :(
 5. cmok 28-04-2012 |
  Kupowanie słuchawki tylko po to że "fajnie wygląda" to głupota ! Ważne co dalej czyli aplikacje ! System bada jest słabo rozwinięty przez Samsunga, mało jest powstających aplikacji, mało kto w niego inwestuje ! Nie to co iSO czy Android czy nawet WindowsPhone w którym to systemie przybywa sporo nowych aplikacji ! Sam zamierzam przesiąść się z Androida i pobawić się WP ale nie ciągnie mnie do Bady ! :(
 6. Piotr Kowalik 28-04-2012 |
  Bo Bada to dobry system dla osoby, która nie wymaga zbyt dużo. Dużo użytkowników nie instaluje całej masy aplikacji na telefon i to właśnie dla tych adresowany jest Wave 3 ;-)
 7. cmok 30-04-2012 |
  za kilka godzin 1 Maja a Rewolucji Simplusa jak nie było tak niema :( :(
 8. Piotr Kowalik 01-05-2012 |
  Cmok: Dlaczego marudzisz? Jak zaczniesz mi spamować komentarzami (bo Twoje komentarze to SPAM - zobacz jak one się mają do wpisów!), to będziesz miał blokadę. Ja Ci nic nie poradzę na to, że oferty jeszcze nie ma. Sam na nią czekam, tak jak inni.
 9. cmok 01-05-2012 |
  Piotr Kowali - no nie wiem czy to spam :) Jak ja nie napisze to już nikt na tym blogu nie bedzie pisał ! :)
 10. Piotr Kowalik 01-05-2012 |
  To do Plusa napisz, a nie do mnie. Ja nie mam wpływu na to, co się dzieje z ofertą. Nawet jakbym na głowie stanął, i tak nic nie załatwię.
 11. tom 11-05-2012 |
  Tego telefonu nie ma w plusie dlaczego?

Leave Your Reply