Plus obniża stawki za połączenia do Play i mniejszych operatorów

Plus, jako pierwsza z dużych sieci komórkowych, obniża stawki detaliczne za połączenie do Play oraz pozostałych mniejszych operatorów i zrównuje je z obowiązującymi za minutę połączeniach do dużych sieci (Orange, T-Mobile).

Od piątku 1 lutego, taniej za minutę połączenia do Play i mniejszych operatorów zapłacą klienci, którzy skorzystają z ofert Plus Mix i Plus na Kartę. W ofercie Plus Abonament dla klientów indywidualnych zmiany zrównujące stawki wejdą w życie 8 lutego, natomiast dla klientów biznesowych 18 lutego.

Zmienione stawki za minutę połączenia dotyczą klientów nowopozyskanych oraz tych, którzy podpiszą nowy kontrakt lub przedłużą go na nowych warunkach.Written by: vod

9 komentarzy Added

Join Discussion
 1. aero2 31-01-2013 |
  łał:D w play od zawsze miałem tak tanio ale widać ktoś w plusie wreszcie pomyślał
 2. Adim 31-01-2013 |
  A o tych starych klientach co są z Wami od 10 lat to niełaska pomyśleć? Hmm...czekam jak tylko mi się umowa skończy i się wynoszę...
 3. maja 31-01-2013 |
  już nie mogę się doczekac, pappa! :D
 4. Matys 31-01-2013 |
  Adim... sadzac po twojej wylewnosci masz 30zl mixa od 10 lat i bog wie czego oczekujesz. Plus ma dobra oferte, jak wolisz bujac sie bez zasiegu to Twoj problem :) kogo to obchodzi ze zmieniasz operatora? Masz do tego prawo. Mialem nr. W idei pozniej erze ale w plusie mi jest najlepiej. Proste zasady, dobra jakosc uslug. Czytanie ze zrozumieniem sprawia pewne trudnosci, wiec moze przedstawie to jezykiem buraczanym: jak wezmiesz nowa nokie przy podpisywaniu umowy to bedziesz do play placic tyle co do plusa i reszty. Nie musisz dziekowac.
 5. Ernest 01-02-2013 |
  Fajnie ze obniża szkoda tylko ze dla nowych przecież za stawki będzie jednak płacić mniej za minutę dlaczego nie zrobić tego dla wszystkich, ale nie można mieć wszystkiego. Ostatnio rozmawiałem z panem z plusa i tak doszliśmy do wniosku ze cenny są i tak dużo niższe niż były jeszcze kilka lat temu, a to ze play ma niby tak tanio to dobrze niech ma kto chce niech sobie idzie do nich, ale z tego co wiem trzeba na prawdę na nich bardzo uważać. Gdyż mam kilku znajomych w tej sieci raczej większość opinii jest pozytywnych, ale mam znajomą którą na kilka złotych oszukali z jej niewiedzy i tak wykosztowała się na tysiąc złotych za naukę.
 6. lojalny od 9 lat 02-02-2013 |
  Mamy 2 luty, a jakoś nie widzę zmiany w cenniku plus na kartę :-(
 7. Mariusz Burski 02-02-2013 |
  Cena dla obecnych klientów, którzy mają podpisane umowy się nie zmieni, ponieważ przez to byłaby możliwość rozwiązania umowy przez abonenta. Klientom taryfy Plus Na Kartę cena zostanie obniżona wszystkim w odpowiednim czasie (obecnym też).
 8. Kazik 04-02-2013 |
  29gr obowiązuje dla wszystkich którzy posiadają włączoną taryf plus na kartę. Nawet dla klientów którzy są w sieci kilka lat. Wystarczy zmienić taryfę na plus na kartę i mieć taniej do play. Sam sprawdziłem u mnie działa, jaka taryfa *147#. Kod na zmianę z innej taryfy simplus *147*11# lub Mix po spłacie . Należy wysłać sms o treści PNK na numer 2699 i za 8 dni się jest w plus na kartę. Wszystkie inne promocję polecam stronę www.simplus.pl .
 9. buba 10-02-2013 |
  Właśnie dlatego najlepsze są prepaidy, od razu zmiana ceny na niższą. Ci co podpisują umowy na 2 lata zgadzaja sie na brak obinizek przez 2 lata

Leave Your Reply