Plus: Zadbamy o Twój telefon

Dość nietypową akcję przygotowała sieć Plus. Specjalnie dla wszystkich klientów Plusa w całej Polsce zorganizowano akcję czyszczenia i pielęgnacji telefonów. Odwiedzając Punkt Sprzedaży Plusa znajdziesz w nim profesjonalnie przygotowaną ekipę techników serwisowych, którzy na Twoje życzenie dokonają:

 • profesjonalnego zewnętrznego i wewnętrznego czyszczenie telefonu
 • sprawdzania stanu systemu pamięci i baterii
 • polerowania wyświetlacza i elementów obudowy
 • tunningu wizualnego telefonu: naklejki kolorowe lub wlepki fluorescencyjne, etc
 • Przekażą instrukcję dotyczącą technicznego uruchomienia usług dodanych Plusa w telefonie

Sprawdź poniżej gdzie i kiedy znajdziesz ekipę  serwisantów: Tutaj

Co myślicie o tego typu “ofertach”? Czy nie uważacie, że w obecnej sytuacji na rynku liczą się bardziej ceny usług niż akcje mające na celu “dbanie o klienta”?

Written by: Radosław Witan

4 komentarze Added

Join Discussion
 1. Juliusz 19-05-2011 |
  Niestety nie. Salon Firmowy Plusa-Kraków, al.Powstania Warszawskiego 12, pani Małgorzata Zięba jednoznacznie i całą stanowczością powiedziała że Plus takiej akcji nie przeprowadzał i nie przeprowadza. Odesłała mnie do ... serwisu. Dodała również, że nie wszystko co znajduje się na tej stronie jest prawdziwe. A więc.....
 2. JA 19-05-2011 |
  Juliusz niestety ale ta Pani bardzo się myli. To co piszę tutaj na blogu jest całkowicie prawdą. Plus prowadzi taką akcję. Tylko że nie wszędzie i nie od razu. Aktualną listę salonów w których jest prowadzona akcja znajdziesz na stronie Plusa: http://www.plus.pl/indywidualna/Uslugi/AktualniKlienci/DajOSiebieZadbac/
 3. Maciej Bukała 19-05-2011 |
  @Juliusz pozdrów panią Małgorzatę od nas i zapytaj co jest na blogu nie prawdziwe ...
 4. Viktor 27-05-2011 |
  Pozwolę sobie ustosunkować się do w/w akcji:),bo sam biorę w niej czynny udział.: -na ulotkach rozdawanych przez hostessy napisane jest,ze akcja jest dla klientów Plusa.Praktyka jest taka,że czyszczę każdy telefon,dowolnego operatora. -"zewnętrznego i wewnętrznego czyszczenie telefonu"-zewnetrznego jak najbardziej!profesjonalnymi środkami do czyszczenia i sprężonym powietrzem,ale jeśli chodzi o wnętrze,nie odważę sie rozkręcic telefonu na ulicy w budce przypominajacej kabinę prysznicową.Mam do tego narzędzia i wiedzę,ale takie rzeczy to nie na ulicy,czasem w porywach wiatru i przelotnym deszczu.Od tego są autoryzowane serwisy,w odpowiednich warunkach mozna zrobic wszystko.Ale nie na ulicy! -"•sprawdzania stanu systemu pamięci i baterii"-stan baterii mozna sprawdzic tylko na testerze baterii,gdzie mozna zmierzyc pojemność i rezystancje wewnetrzną.Na ulicy mogę tylko powiedziec,że telefon sie nie włącza,bo bateria jest rozładowana(do zmierzenia na miejscu) -"•polerowania wyświetlacza i elementów obudowy"-obudowa jak najbardziej,ale wyswietlacz to lekka przesada pomysłodawców akcji.Większość telefonów ma wbudowany wyswietlacz pod poliwęglanowym panelem przednim,i właściwie robi sie tylko cyszczenie w/w panela.W wypadku zarysowań pozostaje tylko wymiana panela w serwisie. -"•tunningu wizualnego telefonu"-do wyboru ok.40 naklejek wypukłych do naklejenia na dowolna część obudowy,większość przypominajace emoty z gg,raczej dla b.młodych ludzi... -"instrukcje uruchomienia usług..."-czysta fikcja,bo nie mam pojęcia jakie + ma usługi,na codzień robię SE i Samsunga,a swój telefon mam z Playa,z reguły pozostaje konsultant w salonie albo fora internetowe. Ogólne moje wnioski: Akcja ma generalnie sens,ale nie do końca jest dopracowana.Koordynator z zewnetrznej firmy organizujacej akcje dla Polkomtela(z litosci nie wymienię firmy i nazwiska)to kawał palanta traktujacego wszystkich jak szmaty,nie zadbał o tak proste narzędzie,jak szczoteczka nylonowa,która to kupiłem za własne pieniadze w najblizszym kiosku~!

Leave Your Reply