Forum sieci Plus+

Zapraszamy na niezależne forum poświęcone komórkowej sieci Plus. Forum tworzone jest przez klientów, użytkowników i sympatyków sieci Plus. Serwis jest interesującym miejscem, gdzie można wymieniać swoje uwagi na temat oferty operatora, dowiedzieć się o ciekawych promocjach, a także uzyskać odpowiedź na pytania dotyczące usług Plusa.
Plus Forum przy współpracy z siecią Plus uruchomiło zupełnie nowy dział na forum – oficjalny dział sieci Plus, w którym odpowiadać na Wasze pytania będą konsultanci Plusa, a także pomagać w rozwiązywaniu i wyjaśnianiu spraw lub ewentualnych problemów. Specjaliści, którzy pracują na naszym forum są odpowiednio wyróżnieni. Nicki pracowników Plusa wyświetlane są w kolorze zielonym. Pracownicy Plusa udzielają pomocy w dni robocze od godziny 9 do 18. 

Serdecznie zapraszamy www.plusforum.pl:

 

Plus Forum
154 komentarze Added

Join Discussion
 1. E 29-05-2017 |
  Czy jest możliwe dostać nowy telefon w mi już skonfigurowany?
 2. andrzej 01-07-2017 |
  Plus to oszusty w internecie ,mam internet z plusa płace 47zł a przychodzi mi do płacenia 3 razy tyle dzwoniłem do operatorki plusa pani odpowiedziała mi ze za to ze przychodzą mi sms i ktoś się włamuje do serwera i za to ja mam płacić 3 razy tyle dzwoniłem drug iraz do operatorki plusa ze by zablokowała sms, to powiedziała ze operatorka zapomniała wpisać hasło
 3. Zbilwersowana 12-07-2017 |
  Podpisaliśmy aneks do umowy o tytule ja +duet i co znów daliśmy się wyrolować obiecano nam po kilkukrotnym upewnieniu się 10 gb na każdy numer a tu zupa 10 do podziału i wiele innych dziwnych rzeczy. Czytajcie umowy i nie wierzcie przedstawicielom oszuści!
 4. Zbilwersowana 12-07-2017 |
  Dodam 2 numery na abonament jeden w mixie jeden na kartę smart dom i jeszcze teraz plus bank i tak się traktuje klientów nie odpuszczę idę na wojnę. Tak nie może być!

Leave Your Reply