Forum sieci Plus+


Zapraszamy na niezależne forum poświęcone komórkowej sieci Plus. Forum tworzone jest przez klientów, użytkowników i sympatyków sieci Plus. Serwis jest interesującym miejscem, gdzie można wymieniać swoje uwagi na temat oferty operatora, dowiedzieć się o ciekawych promocjach, a także uzyskać odpowiedź na pytania dotyczące usług Plusa.

Plus Forum przy współpracy z siecią Plus uruchomiło zupełnie nowy dział na forum – oficjalny dział sieci Plus, w którym odpowiadać na Wasze pytania będą konsultanci Plusa, a także pomagać w rozwiązywaniu i wyjaśnianiu spraw lub ewentualnych problemów. Specjaliści, którzy pracują na naszym forum są odpowiednio wyróżnieni. Nicki pracowników Plusa wyświetlane są w kolorze zielonym. Pracownicy Plusa udzielają pomocy w dni robocze od godziny 9 do 18. 

Serdecznie zapraszamy www.plusforum.pl:

 

Plus Forum

  • Rob Beck

    za co płacę aktywację , jezeli mówi mi się przy zawarciu umowy Trzy miesiące bez opłat a dobrze jeszcze nie zaczelem umowy i już płacę aktywację , to tak naprawdę nie trzy a dwa miesiące są bez opłat , bo Pan mówi w informacji , że to aktywacja za co , że będę placił za usługi PLUSa dwa lata to na dzień dobry aktywacja .. na każdym kroku walą z nami w jajo …

  • Zbigniew Zdradowski

    Mam wzięty Polsat cyfrowy smart dom posiadam 3 telefony w plusie raz zaladowalem jeden telefon później od razu straciłem promocje dzwoniłem do plusa dowiedziałem się ze nie mogą mi pomóc tak traktuje się klienta z 15 letnimi stażem kpiny.