Problemy z transmisją w północno-wschodniej Polsce (Aktualizacja)

Awaria w Białymstoku, o której informował Plus w poniższym komunikacie została usunięta wczoraj ok. godz. 22 i od tego momentu sieć Plus w północno-wschodniej Polsce pracuje tak samo, jak to miało miejsce przed opisywanym wydarzeniem. Awarię spowodowali robotnicy prowadzący prace budowlane na skrzyżowaniu przy ul. Andersa w Białymstoku, którzy uszkodzili dwa światłowody dzierżawione przez operatora sieci Plus od firmy Exatel.

Dziś w godzinach porannych doszło w Białymstoku do uszkodzenia dzierżawionego od Exatela dużego łącza transmisyjnego sieci Plus. W wyniku awarii odcięta została transmisja do dużej liczby stacji 2G oraz 3G na terenie Białegostoku oraz w północno-wschodniej Polsce. Plus podjął już działania by do usunięcia awarii zapewnić łączność zastępczą, a właściciel uszkodzonego światłowodu, czyli firma Exatel, pracuje obecnie nad przywróceniem zerwanej transmisji. Wstępne ustalenia wskazują, że powodem awarii było uszkodzenie światłowodu przechodzącego przez skrzyżowanie, na którym prowadzone są prace budowlane. Operator sieci Plus przeprasza wszystkich klientów za wszelkie trudności związane ze wspomnianym powyżej incydentem.Written by: Maciej Bukała

6 komentarzy Added

Join Discussion
 1. marek 08-10-2012 |
  Przeprosiny to za mało,może Plus coś zaproponuje w ramach rekompensaty? Ja dziś np. czekałem na ważny telefon w sprawie pracy.
 2. kom 09-10-2012 |
  Tak, złóż reklamację najlepiej do firmy budowlanej, która przerwała światłowody.
 3. Adam 12-10-2012 |
  Niestety do dnia dzisiejszego czyli 12.10.2012 problemy z połączeniami, urywanie ich po ok 60 sekundach są nagminne w Olsztynie !!!!!!!! Jakość połączeń w ostatnim tygodniu spadła do tych jakie oferował Centertel 20 lat temu. Na dowód tego mogę przedstawić ok. 60 nagrań, rozmów prowadzonych z Olsztyna do Olsztyna, z Olsztyna do innych miejsc w Polsce .... Czy k....... może ktoś się zając tym problemem !!!!!! Czy mają to Plus GSM głęboko w d ..... !!!! Niebawem na YT będą wszystkie te rozmowy !!!!!!! I reklamacja !!!!!!!!!!!!!!!!! do BOK PLUS GSM
 4. Adam 13-10-2012 |
  By było sprawiedliwie a nie tylko marudzenie, dziś tj. 13.10.2012 skutki awarii o której pisałem powyżej trwające aż do 12-tego w piątek nie były odczuwalne. Powinniście bić się w piersi i przeprosić za niedogodności. Ciekawe czy przy nasilenie ruchu w poniedziałek problem nie pojawi się ponownie, o czym poinformuje.
 5. marek 14-10-2012 |
  Adam do kogo te żale, przecież to blog niezależny, pisze u góry jak BYK, napisz do plusa, a nie tu piszesz jakieś żale nie wiadomo do kogo.

Leave Your Reply