Program 5Plus – Gwiazdkowa Promocja

Wielkimi krokami zbliża się czas prezentów, dlatego Klub Książki oraz Program 5 Plus dla swoich Uczestników przygotował specjalną promocję. Książkę Agnieszki Osieckiej „Czytadła. Gawędy o lekturach” można kupić z 40% rabatem czyli za 21,60zł. (cena okładkowa 36zł.) Dodatkowo na prezent można wybrać 1 z 5 książek GRATIS.  Oferta ważna od 23 listopada do 20 grudnia. Więcej tutaj: Program 5Plus

Książkę Agnieszki Osieckiej „Czytadła. Gawędy o lekturach” Zbiór wnikliwych i świetnie napisanych felietonów Agnieszki Osieckiej o książkach.
Te krótkie i przystępne teksty Agnieszka Osiecka pisała regularnie dla nieistniejącego już dziś literackiego magazynu ?Ex Libris? (w latach 90. XX wieku dodatek do ?Życia Warszawy?). Powstał zbiór inteligentnych i dowcipnych impresji z jej licznych lektur.

Agnieszka Osiecka (1936?1997) ? polska poetka, autorka tekstów piosenek, pisarka, reżyser teatralny i telewizyjny, dziennikarka. Dorobkiem Agnieszki Osieckiej zajmuje się założona przez córkę poetki Fundacja Okularnicy.

Written by: Maciej Bukała

1 Comment Added

Join Discussion
  1. pawel84 23-11-2010 |
    Szkoda że program ten skierowany jest tylko do osób związanych umową stałą z operatorem, a my użytkownicy pre-paidów nie mamy możliwości uczestniczyć w programie 5Plus, wielka szkoda :(

Leave Your Reply