Promocyjny Plan Cenowy 19,90 zł

Promocyjny Plan Cenowy 19,90 zł w sieci Plus to min. abonament 19,90 zł przez cały okres kontraktu. Aż 40 minut do wszystkich sieci w Abonamencie, Pakiet Internetowy na próbę i telefon LG S310 w abonamencie za 49 zł.



1 Stawka dotyczy połączeń do sieci Plus, T-Mobile, Orange, Cyfrowego Polsatu oraz sieci stacjonarnych. Stawka za minutę połączenia do Play: 0,73 zł brutto. Stawka za minutę połączenia do CenterNet i do pozostałych operatorów infrastrukturalnych: 0,81 zł brutto.
2 Minuty do wszystkich sieci uwzględniają minuty z abonamentu oraz z dodatkowego, bezpłatnego pakietu minut do wszystkich sieci.

Szczegóły oferty:

  • Plan cenowy za 19,90 zł na cały okres umowy
  • Pakiet internetowy na próbę, przez 2 pierwsze okresy rozliczeniowe
  • 40 minut do wszystkich sieci
  • Niska stawka za minutę w ofercie 0,49 zł
  • Cała rozmowa w sieci w cenie 1 minuty bez względu na długość połączenia!

Po przekroczeniu limitu pakietu internetowego Non Stop prędkość transferu spadnie, lecz klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów w zasięgu sieci Plus.
Po wykorzystaniu pakietu Klient otrzymuje SMS-a z informacją o wykorzystaniu limitu.

źródło: Telix.pl





Written by: Maciej Bukała

1 Comment Added

Join Discussion
  1. Piotr Kowalik 22-03-2012 |
    Fajna oferta, ale "Niska stawka za minutę w ofercie 0,49 zł" to chyba jakiś ŻART? Ale oferta dobra dla tych, co mają kogoś w Plusie, z kim gadają często po np. 1 godzinie. I do tego telefon z wysoką jakością rozmów i dobrą baterią pomoże w takich rozmowach :)

Leave Your Reply