Przenieś numer z innej sieci do Plus na Kartę, a otrzymasz 240 zł!

Po wprowadzeniu, jako pierwszy operator na rynku, oferty „No Limit po doładowaniu”, od 7 listopada Plus wprowadza najlepszą na rynku prepaid ofertę dla przenoszących numer z innej sieci. Klienci, którzy przeniosą swój numer do Plus na Kartę mogą otrzymać największy na rynku prepaid bonus z tego tytułu – aż 240 zł do wykorzystania na praktycznie wszystkie usługi!


Bonus 240 zł, to pakiet 20 zł do każdego z pierwszych 12 doładowań kwotą minimum 30 zł. Znajduje się on w nowej odsłonie promocji „Przenieś numer z innej sieci do Plus na Kartę”, w której klienci otrzymają także darmową kartę SIM z kwotą 5 zł na start. Bonusowy pakiet można wykorzystać na rozmowy, SMSy i MMSy do wszystkich krajowych i międzynarodowych sieci, transmisję danych, a nawet na roaming i usługi premium.

Nowa odsłona promocji „Przenieś numer z innej sieci do Plus na Kartę” startuje w środę 7 listopada.

Written by: Maciej Bukała

4 komentarze Added

Join Discussion
 1. dario 07-11-2012 |
  Do kiedy srodki bonusowe sa wazne?
 2. dario 07-11-2012 |
  Kiedys pobierano oplate 12zl za karte sim ,a teraz mam rozumiec ze jest darmowa>?
 3. Romcio 13-11-2012 |
  Dlaczego w niżej wymienionych punktach ciągle żąda się 12,30 zł za wydanie karty przy przenoszeniu numeru do Plusa z „karty na kartę” ??? - Jelenia Góra, PTI Sp. z o.o., ul. Jana Pawła II 17 (punkt na terenie Tesco) - Jelenia Góra, ul. Krótka 1/12 (punkt obok Alior Bank) Byłem, pytałem, sprawdziłem dnia 12.11.2012 r. – żądano ode mnie 12,30 zł – nie jest to majątek, ale o co tu chodzi ? Grzecznie zwracałem uwagę, że od kilku dni jest inaczej, a oni idą w zaparte. Strona WWW mówi tak a tak, infolinia PLUS-a potwierdza, a punkty Plusa w terenie mówią coś innego :-(
 4. dario 16-11-2012 |
  Mialem dzis tak samo,sa nie douczeni i nie doinformowani,to dziwne...niby pracuja dla plusa a nic nie wiedza,wyglada to tak jaklby wogole na robocie im nie zalezalo,ja tez szedlem w zaparte ale kierownik,ktory to uslyszal,przekazal konsultantce,ze to prawda i oplata jest nie wnoszona,czyli sim jest za darmo.

Leave Your Reply