Robert Nawrowski – Przeszedłem do zielonych

Robert Nawrowski to jeden z najbardziej znanych polskich testerów urządzeń mobilnych na YouTube, od teraz będzie testował również telefonu dostępne w sieci Plus.

Robert Nawrowski swoje konto na YouTubie założył w 2006 roku, czyli bardzo wcześnie, jednak filmy na swój kanał zaczął udostępniać od 2012 roku. Od początku swojej działalności Robert dobrze wiedział, jaki content na kanale chce tworzyć. Są to otóż nowe technologie – smarftony, tablety, smartwatche i wszelkie gadżety. Wszystko, co Robert udostępnia na kanale, jest związane z technologiami, dlatego każdy, kto jest wielbicielem technologii, rozrywki oraz najnowszych informacji z branży znajdzie na kanale Roberta coś dla siebie. Recenzje Roberta cieszą się bardzo dużą popularnością, gdyż Robert za każdym razem wykazuje się ogromnym profesjonalizmem, konstruktywną krytyką, ale przede wszystkim obiektywizmem, który w tego typu filmach jest podstawą. Robert na swoim kanale udostępnia także pierwsze wrażenia o najnowszych telefonach oraz relacjonuje ich premiery. ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA:

Jeśli interesuje Cię jakiś telefon z oferty Plusa daj znać 😉Written by: Maciej Bukała

3 komentarze Added

Join Discussion
  1. kuba 05-05-2018 |
    Cieszy mnie to bardzo
  2. Mieczysław 05-05-2018 |
    No i teraz będziesz kadził zielonym
  3. Amix 05-05-2018 |
    Mnie również cieszy, tym bardziej,że jest problem. Dawno wziął bym telefon z Plusa marki Huawei, ale nikt nie umie, nawet serwis dla czego blokuje powiadomienia aplikacji przy zablokowanym ekranie. Powiadomienia z aplikacji działają dobrze przy otwartym ekranie, bądź przy ładowaniu i zablokowanym ekranie Nie wiem dla czego Huawei to robi jak nigdzie nie ma objaśnienia, chodź jak na tych telefonach, tabletach były aplikacje chronione-komu to przeszkadzało. Najgorzej jest z Androidem 8.0, 8.1 i 7.0. Czyli problem jest globalny bo do nowych urządzeń Huawei pakuje najnowsze androidy. Miałem Telefon Huawei P Smart, świetny telefon za niewielkie pieniądze, ale co z tego. Oddałem bo miałem 15 dni na testy i nie przeskoczyłem tego co opisałem wyżej mimo ustawień według mnie prawidłowych. W internecie wszystkie opisy są stare, które mam w jednym palcu. Do najnowszych nic nie ma. Serwis każe czekać na aktualizacje, miałem cztery i nic to nie dało. Android 8.0. Po testować można na aplikacji BlipBlip do pobrania ze sklepu. Aplikacja pika co godzinę, albo jak sobie ustawimy, bądź jeszcze płatna wypowiada godzinę. Na zablokowanym ekranie na wielu Huawei które miałem do sprawdzenia aplikacja nie pika. Pika tylko przy ładowaniu telefonu, bądź odblokowanym ekranie. Nie jest to wina programisty, mam z nim częsty kontakt. Na innych telefonach aplikacja działa idealnie, mam płatną. Na Huawei nie można nawet w Gmailu ustawić swój dzwonek, tylko będzie taki jaki ustawimy w powiadomieniach. W tym Gmailu na Huawei nie ma nawet opcji wyboru dzwonka powiadomienia.

Leave Your Reply