Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci

rok-darmowych-rozmow-plusblogplJuż od 10 stycznia rok darmowych rozmów z osobą z dowolnej sieci po doładowaniu! Po pierwszej w Polsce ofercie no limit Plus, jako pierwszy operator w kraju wprowadza kolejną nowość na rynku usług prepaid! „Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci” to promocja, dzięki której można rozmawiać z wybraną osobą cały rok za darmo – wystarczy tylko wybrać jej numer i doładować swoje konto.


Nowa promocja „Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci” wchodzi w życie od 10 stycznia br. Aby skorzystać z usługi wystarczy wybrać numer osoby z dowolnej sieci komórkowej i doładować konto odpowiednią kwotą.

rok-darmowych-rozmow_PluBlog_pl

 • Promocja dostępna jest w taryfie Plus na Kartę i działa przy aktywnym koncie. Aby włączyć taryfę Plus na Kartę wpisz *147*11# i naciśnij (jednorazowa opłata za włączenie 3zł z VAT).
  Po zmianie taryfy na Plus na Kartę dodatkowo możesz otrzymać Pakiet Internetowy 7zł Non Stop przez pierwszy miesiąc bez opłat.
  Szczegóły w regulaminie promocji „Zmień taryfę na Plus na Kartę z Pakietem internetowym 7 zł Non Stop”.
 • Promocja „Rok darmowych rozmów z numerem z dowolnej sieci” wyklucza się z promocją „Rok Ważności Konta”.
  Aby skorzystać z promocji „Rok darmowych rozmów z numerem z dowolnej sieci” należy wyłączyć Rok Ważności Konta kodem *136*00*04#W przypadku gdy przed aktywacją Promocji „Rok darmowych rozmów z numerem z dowolnej sieci” wyłączyłeś Promocję „Rok Ważności Konta” to termin ważności Twojego konta będzie obowiązywać do 30 kwietnia 2013r.
  Po tym terminie ważność Twojego konta będzie przedłużana zgodnie z zasadami opisanymi w Cenniku taryfy Plus na Kartę.

Written by: Maciej Bukała

5 komentarzy Added

Join Discussion
 1. Kazik 09-01-2013 |
  Nie wiedzę jeszcze regulaminu ale czy sms też do innej sieci będą bezpłatne czy tylko minuty?
 2. bodek510 09-01-2013 |
  czy w roamingu ta oferta będzie ważna?
 3. Piotr Kowalik 10-01-2013 |
  Raczej nie, gdyż w roamingu panuje zupełnie inny cennik niż w kraju.. Za duże koszty ponosiłby operator..
 4. Marek 14-01-2013 |
  A gdzie No Limit, co tak szumnie reklamowaliście? No no, there is no limit. Jak to uaktywnić, bo nie potrafię znaleźć informacji?
 5. mikunia 28-03-2013 |
  ja wpisałóam kod na darmowe rozmowy przez rok i załadowałam konto pisza ze mam darmowe rozmowy do 23.02.2014 i zabieraja mi kase gdy dzwonie na ten darmowy numer co za oszustwo?

Leave Your Reply