Simplus reaktywował usługę Teleprzelew

Od 5 października 2010 roku, w ofercie Simplus znów pojawiła się usługa Teleprzelew, polegająca na przesyłaniu środków z konta miedzy abonentami oferty Simplus. Można wykonać przelew od 1 do 20 zł. Limit miesięczny przelanych środków (jak również i otrzymywanych) to 20 zł.

Aby zlecić realizację Przekazu Przekazujący musi wysłać wiadomość SMS na numer 5511 o treści: P X yyyyyyyyy (gdzie P oznacza komendę Usługi, X oznacza wartość Przekazu w pełnych złotych a yyyyyyyyy oznacza numer telefonu Przyjmującego). Po zleceniu realizacji Przekazu, Przekazujący otrzyma od Polkomtel S.A. wiadomość SMS z prośbą o potwierdzenie realizacji Przekazu. Aby sfinalizować realizację Przekazu. Przekazujący w ciągu 15 minut od wysłania przez Polkomtel S.A. wiadomości SMS musi dokonać ze swojego numeru telefonu potwierdzenia realizacji Przekazu poprzez wysyłanie wiadomości SMS o treści TAK na numer 5511. Moment wysłania przez Polkomtel S.A. wiadomości SMS z dokładnością do minuty wysyłki można sprawdzić w szczegółach wiadomości SMS z prośbą o potwierdzenie realizacji Przekazu.

Regulamin

Źródło: PlusForum.pl

Written by: Mariusz Burski

3 komentarze Added

Join Discussion
  1. Sebastian 21-03-2011 |
    Teleprzelew już nie działa!!!!! Plus leci sobie w kulki, nie dość że ostatnio ta usługa nie działała, to postanowił ją cichcem zakończyć!!!!
  2. Sebastian 21-03-2011 |
    Teleprzelew jest jeszcze w promocji ale chyba dzisiaj są znowu problemy z krótkimi kodami, nie można sprawdzić taryfy, profili, bliskich numerów, nic nie działa. Szok.

Leave Your Reply