Strzel sobie Plusikowe – Nowa promocja w Simplus

Od dzisiaj, dla użytkowników  Simplus Twój Profil dostępna jest nowa promocja “Plusikowe“, w ramach której można otrzymać do 200 zł gratis przy doładowaniu konta. Za te pieniądze możesz utrzymywać ożywione kontakty z chłopakami i dziewczynami z ferajny w Plusie, a to prawie 14 milionów osób. Jak otrzymać Plusikowe:
 • Żeby dostawać Plusikowe, czyli darmowe złotówki, najpierw włącz bezpłatnie promocję, wpisując w telefonie jeden z dwóch kodów aktywacji,
 • Po chwili dostaniesz SMS-a potwierdzającego włączenie.
 • Teraz możesz już doładowywać konto za minimum 30 zł i więcej, a dostaniesz darmowe złotówki do wykorzystania na rozmowy i SMS-y do wszystkich w Plusie.

Darmowymi złotówkami możesz cieszyć się przez 15 dni

 • W dowolnej chwili możesz również sprawdzić, stan ważności pakietu, wpisując kod*121#
 • Jeśli nie wiesz jaką masz taryfę, już mówię jak to sprawdzić. Wpisz kod *147#
  Teraz już wiesz!
 • Jeśli chcesz przejść na taryfę Twój Profil
  wpisz kod *147*50#

Przeczytaj regulamin promocji


(ź) Plus

Written by: Maciej Bukała

9 komentarzy Added

Join Discussion
 1. Remi 12-01-2011 |
  Beznadzieja. Bezlik był super. Taka era daje w tak-taku podwójne doładowanie. A kwotę gratisowego doładowania można przeznaczyć na wszystkie usługi do wszystkich sieci BEZTERMINOWO. I robią taką promocję po raz kolejny. Syn ma tak-taka i coraz częściej myslę o......
 2. K 12-01-2011 |
  Oferta nie powala. Już się nie dziwię że ludzie idą do play. Lepsze warunki mają. Powinna być promocja bez ograniczeń w sieci rozmowy i sms np opłata 5zł na cały miesiąc. Mogło by być nawet 10zł. Na 30dni. Sam bym skorzystał. A tu zamiast być lepiej jest gorzej. Przy takim myśleniu dużo ludzi zrezygnuje, sam jestem w simplus tylko z uwagi na rodzinę . A te reklamy które się pojawia w mediach. To szkoda kasy. Rzucie promocję konkretną a reklama w tv będzie zbędna. Ludzie sami się opowiedzą.
 3. df 12-01-2011 |
  Genialne, przy regulaminie promocji mamy regulamin bezliku i tak nie wiem czy te dodatkowe pieniądze mogę przeznaczyć na co chce czy tylko na konkretne cele. Jeśli na co chcę to jeszcze promocja daje radę jako następca bezliku. W innym wypadku nic mnie w plusie nie trzyma.
 4. df 12-01-2011 |
  widać spece od stron są leniwi. Ogólnie regulamin istnieje trzeba tylko ręcznie wprowadzić adres który znalazłem na zasadzie "a nuż się uda" http://www.simplus.pl/images/regulamin_plusikowe.pdf
 5. df 12-01-2011 |
  A jednak :/ "Bonus można wykorzystać na krajowe rozmowy i SMS-y do sieci Plus" czyli dostajemy nieco ponad 200 minut na 15 dni do plusa (za doładowanie 30 zł) czyli kiszka :/
 6. Mariusz Burski 13-01-2011 |
  Szczerze? Wcale się nie zdziwię jak wszyscy uciekniecie do innych sieci. Dla mnie promocja powinna się nazywać "Strzel sobie w głowę". Dobrze że chociaż można migrować do 36i6 - to jedyna oferta pre-paid z Plusa która daje radę i oby jej najlepiej nie dotykali bo znów coś zepsują.
 7. Remi 13-01-2011 |
  Dobrze, że to "promocja" tylko na 2 m-ce. Może do wiosny otworzą im się oczy i rozejrzą się dookoła po konkurencji.....
 8. Adam 25-01-2011 |
  Beznadzieja
 9. mirek 25-03-2011 |
  Plusikowe istnieje tylko w teorii- nie w praktyce.Numer do Halhasch ciagle zajety! Zero informacji z Plusa jak i z H&h! Konsultancji kłamia bezczelnie klienta - ze niby jesli zamawiam na tzw odległosc czyli przez sklep internetowy telefon na abonament to plusikowe jest po 25 dniach! niestety podpisujac umowe podpisuje aneks na ktorym wyraznie pisze jak równiez na stronie plusa i w ich regulaminie ze plusikowe ma byc do 25 dni od podpisania umowy!!! Dzwoniac na infolinie ma sie wrazenie ze dzwonimy do szpitala psychiatrycznego nie do duzej firmy, na zadanie połaczenia z kompetentna osoba -słyszymy lekcewazaca odpowiedze ze takowych nie ma lub sa zajeci!Moja sprawa trafiła juz do UKE -beda zadac zadoscuczynienienia bo to nie koniec moich problemów z firma Plus niestety!

Leave Your Reply