Test Nokia Lumia 625


Nokia Lumia 625 działa z systemem Windows Phone 8 i aktualizacją Nokia Lumia Amber, oferując zaawansowane i łatwe w obsłudze funkcje w przystępnej cenie. Komunikację z najbliższymi ułatwiają aktualizowane na bieżąco animowane kafelki na ekranie głównym, oraz aplikacja Kontakty. Model oferuje też aplikacje Xbox Live i Microsoft Office oraz 7 GB przydatnej pamięci na wirtualnym dysku SkyDrive. Nokia Lumia 625 daje użytkownikom dostęp do 165 000 rozrywkowych aplikacji, w tym Vimeo, FIFA 13 i PAYBACK, a Internet Explorer 10 zapewnia bezpieczne przeglądanie stron. Dzięki temu nowy smartfon Nokia sprawdzi się do wyświetlania nagrań wideo, korzystania z gier i wszelkiego rodzaju multimediów. Nokia Lumia 625 oferuje również obsługę kart pamięci micro SD, co pozwala na uzyskanie 64 GB dodatkowej pamięci. Dostępna w smartfonie aplikacja Nokia Muzyka umożliwia bezpłatny strumieniowy odbiór muzyki bez reklam, rejestracji czy abonamentu. By słuchać ulubionych utworów w trybie offline, użytkownicy mogą pobrać wcześniej listy odtwarzania. Duży ekran i superszybka łączność w smartfonie Nokia Lumia 625 to uzupełnienie usług HERE, takich jak bezpłatne mapy, czy nawigacja na każdym zakręcie. Zapraszamy do obejrzenia testu:
>

Written by: Maciej Bukała

  • Damian

    Jak ktoś nie gra w wymagające gierki i nie otwiera 6 zakładek w telefonie to telefon jest bardzo ok ogromny sukces lumi 520 sprawia ze wydawcy chcą dostosowywać aplikacje do 512 ram

  • Marti

    Mi się podoba

Komentarze

  • Kuba Stypułkowski: Dokładnie - to nie jest telefon dla każdego. To urządzenie dla ograniczonej grupy odbiorców. Zgadzam się z Tobą - 1:1 jest może bardzo niepraktyczne przy np. oglądaniu filmów, ale... wybierając taki model: 1. trzeba się z tym liczyć 2. na upartego mimo wszystko da się na tym oglądać filmy ;) 3. ma to inne zalety Wszystko się sprowadza, jak zwykle, do priorytetów i upodobań użytkownika :)
  • Drug: Urządzenie z zewnątrz wygląda bardzo solidnie plus nakładka graficzna jest ta sama co w G3 i ( UX). Telefon sprawdzi się moim zdaniem dobrze w codziennym użytkowaniu plus nie wypruje portfela.