Trzy nowe smartfony w Plus Mix

W promocji “Oferta z pakietem MB na próbę w Plusie Mix” zostały dodane trzy nowe smartfony Samsung Galaxy Xcover 2, Samsung Galaxy Young, Sony Xperia E. Dodatkowo obniżono ceny tabletów: Kiano Pro 10 Dual, Modecom 9701HDX1, Modecom FreeTab 1002.


Samsung Galaxy Xcover 2 to odświeżony model Galaxy Xcover. Samsung S7710 Galaxy Xcover 2 bazuje na specyfikacji popularnego SamsungaSamsung-Galaxy-Xcover-2 Galaxy S Advance. 4-calowy wyświetlacz ma rozdzielczość 480×800 pikseli. Transmisja danych do 14,4 Mb/s przy pobieraniu, a aparat ma 5 Mpix i radzi sobie z nagrywaniem filmów HD. Procesor zamiast 800 MHz ma dwa rdzenie po 1 GHz każdy i 1 GB pamięci RAM. Ponownie producent uzyskał certyfikat IP67, co oznacza, że telefon móżna do woli brudzić, a potem bez problemu umyć go nawet na głębokości 1 metra (30 min „płukania”). Bateria o pojemności 1700 mAh powinna wystarczyć na dwa dni pracy . Do nowego Xcovera trafił Android w wersji 4.1 Jelly Bean.  Do obejrzenia test TUTAJ

 

Sercem Xperii E Dual jest procesor Qualcomm MSM7227A taktowany zegarem 1 GHz. Urządzenie wyposażono w 3,5-calowy ekran TFT o rozdzielczości  pikseli.

sony-xperia-e

Regulamin i ceny do pobrania TUTAJWritten by: Maciej Bukała

2 komentarze Added

Join Discussion
  1. SEBEK 07-05-2013 |
    Witam po raz kolejny!!! sytuacja dalej taka sama to znaczy "Podpisałem umowę w MIXPLUSIE NA 12 DOŁADOWAŃ PO 80 ZŁ I MIAŁEM MIEĆ OFERTĘ NO-LIMIT , OCZYWIŚCIE TRWAŁA TYLKO MIESIĄC W CHWILI OBECNEJ MAM ZABLOKOWANE ROZMOWY WYCHODZĄCE GDYŻ 80ZŁ KTÓRE MIAŁO BYĆ AUTOMATYCZNIE POBRANE NA POCZET TEJ OFERTY WYDZWONIŁEM. WINA LEŻY PO STRONIE OPERATORA GDYŻ NIE POBRALI TEJ KWOTY !!!!CODZIENNIE DZWONIE CO SIĘ DZIEJE Z MOJĄ USTERKĄ KTÓRA OCZEKUJE W DZIALE TECHNICZNYM I ZA KAŻDYM RAZEM SŁYSZE INNA BAJKĘ OPOWIEDZIANA PRZEZ KONSULTANTÓW KTÓRZY PRZESZLI JAKIEŚ ŚMIESZNE SZKOLENIE I NIE SA DOINFORMOWANI. ZOSTAŁEM POINFORMOWANY ZE ZERWAĆ UMOWĘ Z WINY OPERATORA MOGĘ TYLKO I WYŁĄCZNIE PRZEZ WYSŁANIE PISMA DO SIEDZIBY ALE DO DZIAŁU REKLAMACJI I TU KOLEJNA NIESPODZIANKA BO TEN DZIAŁ MA 30DNI NA ROZPATRZENIE REKLAMACJI!!! TYLKO JA NIE CHCE SKŁADAĆ REKLAMACJI TYLKO ROZWIĄZAĆ UMOWĘ Z WINY PLUSA GDYŻ TO OPERATOR SIĘ NIE WYWIĄZUJE Z UMOWY. BO JAK ODWRÓCIMY SYTUACJE I PRZESTANE DOŁADOWYWAĆ KONTO TO CZY PLUS NAPISZE DO MOJEGO DZIAŁU REKLAMACJI Z REKLAMACJA DLACZEGO JA SIĘ NIE WYWIĄZUJE Z UMOWY !!!!! TA SIEC CI LUDZIE I RESZTA TO POROSTU ŻENADA !!! MAM U NICH 4 TELEFONY INTERNET ZOSTAWIAM MIESIĘCZNIE NIE MALE PIENIĄDZE ALE CZAS TO ZMIENIĆ
  2. garjusz 07-05-2013 |
    SEBEK napisz o swoim problemie na http://plusforum.pl/ w oficjalnym dziale Plusa, tam konsultanci powinni coś doradzić czy pomóc.

Leave Your Reply