Video Test LG Swift L9

LG Swift L9 to smartfon działający w oparciu o system Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Posiada 1 GB pamięci RAM DDR2 oraz dwurdzeniowy procesor 1 GHz. Ekran IPS LCD ma przekątną 4,7 cala i rozdzielczość 540 x 960 pikseli. Wbudowaną pamięć 4 GB można rozszerzyć za pomocą karty microSD nawet o dodatkowe 32 GB. Bateria ma pojemność 2150 mAh. Aparat 5 Mpix posiada flesz LED, stabilizacje obrazu, touch focus, geotagging oraz funkcję wykrywania twarzy i uśmiechu. Jest tez przednia kamera umożliwiająca prowadzenie rozmów wideo w jakości VGA. Zapraszamy do obejrzenia testu: 


W smartfon preinstalowano nowe aplikacje LG, z których producent jest bardzo dumny: QTranslator, My Style Keypad i QMemo.

 • QTranslator pozwala na szybkie tłumaczenie zeskanowanego tekstu. Nie tylko pojedynczych wyrazów, lecz także całych zwrotów i zdań z 44 na 64 języki. Skanowanie odbywa się przy użyciu wbudowanego aparatu i technologii OCR. Aplikacja korzysta z wbudowanego słownika elektronicznego lub funkcji tłumaczenia online.
 • My Style Keypad to klawiatura ekranowa, która dzięki jednemu ruchowi może zostać dostosowana do sposobu wprowadzania tekstu przez użytkownika: jedną dłonią (prawą lub lewą) bądź dwiema dłońmi.
 • Z kolei funkcja QMemo umożliwia tworzenie notatek na różnego rodzaju materiałach (wpisywanych z klawiatury lub odręcznie), dołączanie do nich zdjęć i dzielenie się nimi z innymi użytkownikami.

Written by: Maciej Bukała

6 komentarzy Added

Join Discussion
 1. KK 26-10-2012 |
  Czyżby ten test to zapowiedź tego telefony w ofercie Plus? :) Jeżeli tak to fajnie by było zobaczyć jeszcze recenzję HTC Desire X W sieci T-mobile pojawił się już w ofercie i liczę na to, że Plus też go wprowadzi Mnie czeka wymiana tel niedługo i zastanawiam się nad wyborem. Obecnie przekonałem się do Ace 2, ale ten HTC też się fajnie zapowiada.
 2. Kora 29-10-2012 |
  Bateria 2150 mAh ułaa, uwielbiam telefony z mocnymi bateriami, to jest jedna z najważniejszych rzeczy w telefonie. Świetnie zapowiada sie nowy LG, zobaczymy jaki będzie na żywo
 3. Piotr Kowalik 02-11-2012 |
  Na żywo może być ciekawie :) Ja korzystam z L7 z baterią 1700 mAh, telefon ma spory ekran 4,3" i wytrzymuje długo. Ja jestem z baterii bardzo zadowolony w swoim telefonie. Z reszty w sumie też, choć L9 ma poprawione wszystko to, co w L7 może przeszkadzać. Oczywiście, warunek jest jeden - zaakceptowanie jeszcze większego ekranu :-)
 4. Adam 07-11-2012 |
  Już jest w Plus w cenniku 499 przy 59 w Rozmownej smartfonowej....martwie sie tylko czy do czerwca czyli do końca mojej umowy jeszcze GO dostane.
 5. Irko 16-11-2012 |
  Ciekawe... w opisie rozdzielczość ekranu 720x1280, w teście wideo 540x960... aparat w opisie 8Mp, a tak naprawdę 5Mp... pamięć wbudowana też 16GB a w rzeczywistości 4MB... chyba warto Panie Macieju obejrzeć wideo, a dopiero potem opisywać telefon... pozdrawiam serdecznie
 6. Piotr Kowalik 17-11-2012 |
  Irko: dzięki za informacje, widocznie Maciej przekopiował informację, która jest nieprawdziwa. Poprawiłem wszystkie błędy.

Leave Your Reply