Xperia neo już w sprzedaży

Firma Net Sport, prowadząca oficjalny sklep Sony Ericsson – www.sonyericsson-sklep.pl – wprowadziła do swojej oferty smartfon Xperia™ neo w cenie 1476 zł. Model Xperia™ neo to przedstawiciel nowej generacji rodziny Xperia. Oparty jest on na najnowszej platformie Android 2.3™ zapewniającej dostęp do Google Mobile Services oraz do ponad 200 000 aplikacji w Android Market i portali społecznościowych.
Dla wszystkich wielbicieli Xperia™ arc firma Netsport wprowadziła atrakcyjny pakiet – przy zakupie smartfonu klienci otrzymają kabel HDMI, futerał i folię ochronną na ekran. Xperia™ arc oferowana jest w dwóch kolorach: silver i midnight blue w cenie 1847 zł.

Xperia™ arc to idealny smartfon do robienia zdjęć czy filmów podczas wakacji! Wyposażony jest on w czujnik CMOS Exmor R™ for mobile firmy Sony, dzięki któremu nasze zdjęcia i filmy wideo będą doskonałej jakości nawet przy słabym oświetleniu. Dzięki wbudowanemu złączu HDMI zdjęcia i nagrania wideo można oglądać na ekranie telewizora w jakości HD lub na wyświetlaczu Reality z technologią Mobile BRAVIA® Engine.

Wszystkim, którzy zamówią do 31 sierpnia br smartfony Sony Ericsson, sklep internetowy pokryje koszty wysyłki.

Źródło: Sony EricssonWritten by: Mariusz Burski

4 komentarze Added

Join Discussion
 1. karol 16-08-2011 |
  ja tak czytałem, że jest dostępny także w kolorze czerwonym, ale chyba u nas nie? ja zamierzam kupić taki fonik jako prezent na urodziny. Tak dużo czytałem już o tym , że jakie fajne zdjęcia on robi nawet przy słabym oświetleniu itede itepe, ale zdjęć niestety nigdzie nie widziałem:( czy moglibyście mi polecać jakąś stronę( jeżeli jest taka) gdzie można zobaczyć fotki zrobione tym telefonem? dlatego jestem tak ciekawy, bo mówi się, że główną zaletą tego telefonu jest właśnie jego kamera.
 2. pikachu 18-08-2011 |
  dobrze mówisz! ja polecam ci tę recenzję , ja też przypadkiem ją znalałem surfując na necie. sprawdź i możesz się przekonać!http://mobileworld24.pl/2011/08/12/sony-ericsson-xperia-neo/ zazdroczczę twojemu znajonemu, który dostanie taki ładny prezent na urodziny. pozdrawiam :)
 3. karol 30-08-2011 |
  ej, dzięki człowieku za tą recenzję, chyba zacznę już zbierać pieniądze :D
 4. piczke 30-08-2011 |
  warto człowieku:P to mój pierwszy telefon z androidem, mam go od tygodnia a jestem z niego zupełnie zadowolony. Ma szybki procesor i wszystkie operacje odbywają się bardzo płynnie, telefon się nie wiesza. nie chcę mieć wypływu na nikogo, ale telefon jest zgodny do polecania

Leave Your Reply