Zaprojektuj własny ekran Windows Phone i wygraj unikalne trampki!

Już dziś startuje konkurs „Trampkomania z Windows Phone” wspierany przez Microsoft i sieć Plus. Nagrodą w konkursie jest para trampek ze specjalnie wykonanym nadrukiem, który zwycięzca wybiera sam! W akcji mogą wziąć udział wszystkie osoby, które od 1 marca do 30 czerwca 2014 kupiły w sieci Plus jeden z telefonów: Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 630, Nokia Lumia 625 LTE, Nokia Lumia 925 LTE, Nokia Lumia 820 LTE; Nokia Lumia 920 LTE; Nokia Lumia 1320 LTE lub Nokia Lumia 1520 LTE.


By wziąć udział w konkursie należy pobrać aplikację konkursową „Trampkomania z Windows Phone” i wykazać się kreatywnością. Zadaniem uczestników, użytkowników telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8 lub 8.1, jest utworzenie własnego, spersonalizowanego ekranu telefonu, składającego się z wybranych kafelków. Zrzut zaprojektowanego ekranu należy zamieścić w aplikacji konkursowej. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jedną pracę.

tampki-plus1

Każdego dnia trwania akcji nagrodzonych zostanie 18 osób. Laureatów wybierać będzie Komisja Konkursowa, która pod uwagę weźmie kreatywność, oryginalność, walory estetyczne oraz umiejętność wykorzystania systemu Windows Phone w zgłoszonych projektach. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pomocą aplikacji.

trampki-plus

trampki-plus2

Konkurs rozpoczyna się 26 maja i trwa do 30 czerwca 2014 roku.

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu znajdują się na www.trampkizwindows.pl oraz www.plus.pl

Written by: Maciej Bukała

1 Comment Added

Join Discussion
  1. Adam 26-05-2014 |
    No tak. Czyli Plus dzieli swoich abonamentów na równych i równiejszych. Ja mam abonament w Plusie, a Nokię Lumię 520 kupiłem w MediaMarkt, więc w konkursie brać udziału nie mogę. To jest zachęta by zmienić operatora w przyszłości na takiego, co nie dzieli swoich abonamentów na lepszych i gorszych.

Leave Your Reply