Zarejestruj swój numer na kartę w Plusie i zyskaj największe bonusy!

Plus rozpoczyna rejestrację kart prepaid i zachęca do tego klientów wyjątkowymi ofertami! Od wtorku 11 lipca na wszystkich użytkowników usług „na kartę” w Plusie czekają największe bonusy oraz wyjątkowe promocje, jeśli zdecydują się na ofertę abonamentową lub mix. Obowiązek rejestracji wynika z ustawy o działaniach antyterrorystycznych i dotyczy wszystkich numerów na kartę dla usług głosowych i internetowych.

500 zł, 50 GB oraz Rok Ważności Konta to specjalne bonusy Plusa dla użytkowników usług na kartę. Mogą z nich skorzystać wszyscy klienci, którzy zarejestrują swój numer. Promocja jest dostępna zarówno dla nowych, jak i obecnych użytkowników usług Plus na Kartę oraz Plus Internet na Kartę. Klienci Plusha za rejestrację swoich numerów otrzymają bonusy 500 zł oraz 50 GB.


Specjalne promocje czekają na klientów, którzy zamiast rejestracji swojego numeru „na kartę” zdecydują się na skorzystanie z oferty abonamentowej lub mix w Plusie. Otrzymają oni nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i na stacjonarne, nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci komórkowych oraz pakiet internetowy 8 GB. Dodatkowym bonusem są trzy miesiące bez opłat w ofercie abonamentowej, a od 1 sierpnia także trzy doładowania gratis w mixie.

bonuz-za-rejestracje
Wszystko to jest dostępne w JA+ Abonament za 29 zł przez 24 miesiące w ofercie Tylko SIM z ewentualnymi ratami za telefon. W mixie opisany pakiet usług jest dostępny w dwóch taryfach: MIX 30 dla oferty Tylko SIM oraz MIX 50 dla oferty z telefonem.
Promocje będą dostępne dla klientów ze stażem minimum 30 dni od dnia aktywacji usług.

bonuz-za-rejestracje1

Specjalnych i atrakcyjnych warunków mogą się również spodziewać klienci usług prepaid w innych sieciach. Jeśli przeniosą swój numer do Plusa Na Kartę zyskają przez trzy miesiące rabat 50% na jedną z trzech dostępnych promocji:

 • Bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na stacjonarne.
 • Bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i bezpieczny pakiet internetowy.
 • Full opcja rozmowy i SMS-y do wszystkich na komórki bez limitu i bezpieczny pakiet internetowy 6 GB.

bonuz-za-rejestracje2

Numer prepaid w sieci Plus można zarejestrować w którymkolwiek z punktów sprzedaży usług Plusa lub Cyfrowego Polsatu, których jest około 1300 na terenie całego kraju. Do rejestracji konieczne jest podanie numerów telefonu i numer karty SIM oraz potwierdzenia tożsamości poprzez okazanie odpowiedniego dokumentu (dowód osobisty lub paszport). Swój numer zarejestrować mogą również osoby niepełnoletnie, które skończyły co najmniej 13 lat i posiadają dokument tożsamości. W przypadku niespełnienia powyższych wymagań wiekowych lub nie posiadania wymaganego dokumentu rejestracji może dokonać rodzic lub inna osoba pełnoletnia.
Klienci, którzy posiadają już umowę w sieci Plus od 1 sierpnia będą również mogli zarejestrować swój numer „na kartę” bez wychodzenia z domu za pomocą bezpłatnego SMS-a, a numer zostanie zarejestrowany na dane podane przy podpisywaniu umowy.

bonuz-za-rejestracje3

Status rejestracji numeru prepaid można sprawdzić przez wysyłanie pod numer 80104 darmowego SMS-a o treści STATUS.
Obowiązek rejestracji kart prepaid wynika z wejścia w życie ustawy o działaniach antyterrorystycznych i dotyczy zarówno nowych klientów chcących dopiero rozpocząć korzystanie z usług na kartę, jak i obecnych użytkowników. Nowi klienci włączający się do sieci po 25 lipca br. powinni zarejestrować swój numer od razu po zakupie startera, natomiast obecni użytkownicy muszą to zrobić najpóźniej do 1 lutego 2017 r. Niedopełnienie obowiązku rejestracji danych będzie skutkowało tym, że nie będzie można skorzystać z usług.
Wszystkie informacje dotyczące obowiązkowej rejestracji numeru prepaid w sieci Plus znajdują się stronie www.plus.pl/rejestracja, a dla numerów Plush na Kartę są dostępne na stronie www.plushbezlimitu.pl/rejestracja

Written by: Maciej Bukała

6 komentarzy Added

Join Discussion
 1. Natalia 11-07-2016 |
  Mam takie pytanie. Czy upoważnienie napisane przez ojca, który nie może chodzić będzie brane pod uwagę przy rejestracji karty?
 2. Tomasz 11-07-2016 |
  Od wtorku 11 lipca? A tego roku?
 3. ja 11-07-2016 |
  Mam Plusa na kartę, ale to karta i numer po dawnym Mixplusie, więc jest już zarejestrowany. Czyli mam rozumieć, że nie mogę skorzystać z tych bonusów za rejestrację?
 4. Dawid 15-07-2016 |
  Faktycznie niezłe te bonusy. 500 zł na przykład to nie przelewki. Wystarczy tylko mały spacer do punktu Plusa i rejestracja numeru.
 5. Marek 15-07-2016 |
  Niezła promocja, w sumie rejestracja to nic skomplikowanego, a skoro i tak ustawa tego wymaga to od Plusa można dostać fajny gratis. Podoba mi się to.
 6. Kasia 15-07-2016 |
  Czy jeśli zarejestruje numer po 1.08 sms'em przez dopisanie do konta abonenta to również dostane te bonusy?

Leave Your Reply