Zmień internet domowy na Plusa

Od 23 sierpnia wszyscy studenci i nauczyciele mogą skorzystać ze specjalnej promocji na internet w Plusie i zaoszczędzić nawet do 360 zł przez cały okres umowy! Wraz ze startem nowej promocji rozpoczyna się również kampania reklamowa pod hasłem „Zmień internet domowy na Plusa”. By skorzystać z promocji wystarczy okazać w punkcie sprzedaży sieci Plus swoją legitymację studencką lub nauczycielską oraz dowód osobisty i w zależności od wybranego planu cenowego można uzyskać rabat nawet do 15 zł miesięcznie.

Plus.pl – zobacz ofertę dedykowaną specjalnie dla Ciebie

W Plus Internet każdy dopasuje sprzęt i ofertę do swoich potrzeb a do wyboru są modemy i routery z abonamentem już od 14,90 zł i umową na 12 miesięcy lub 24 miesiące.

W promocji dla studentów i nauczycieli znalazł się także bardzo poręczny i wygodny tablet Samsung Galaxy Tab2 7.0. Ten markowy i nowoczesny tablet jest wyposażony w dwurdzeniowy procesor 1 GHz, pracuje na systemie Android 4.0 oraz pozwala na korzystanie z internetu w technologii HSPA+. W ofercie Plusa dla studentów i nauczycieli dostępny będzie za 0 zł na start już od 49,90 zł miesięcznie.

internet-w-plusie-szybszy-od-neostrady

Osobom posiadającym już własny sprzęt np. tablet lub laptop i szukającym tylko dobrej oferty internetowej Plus poleca ofertę „tylko SIM”. W promocji tej można wybrać dowolny abonament już od 14,90 zł miesięcznie i podpisać umowę na czas nieokreślony, czyli bez „lojalki” wobec operatora!

Jednocześnie ze startem oferty dla studentów i nauczycieli rozpoczyna się kampania reklamowa „Zmień internet domowy na Plusa. Internet w Plusie szybszy od Neostrady”. Internet w technologii LTE już wielokrotnie udowadniał, że może być realną alternatywą wobec innych ofert internetu domowego i nie chodzi tylko o niską cenę proponowanych abonamentów (już od 14,90 zł), ale także o prędkości transferu danych. Według niezależnego portalu Speedtest.pl mierzącego prędkości uzyskiwane przez użytkowników u wszystkich dostawców internetu w Polsce, internet w Plusie jest szybszy od Neostrady oraz, co chyba nikogo już nie dziwi, zdecydowanie dystansuje pozostałych operatorów mobilnych (źródło: http://www.speedtest.pl/ranking_isp – ranking bazuje na pomiarach z okresu 23.06.-23.07.2013) .

Ranking ten daje świetne porównanie możliwości różnych dostawców i technologii internetu. Uzyskane wyniki to średnia ze wszystkich próbek testowych bez podziału na technologie dostępu. W przypadku Plusa jest to średnia prędkość wszystkich dostępnych łączy: LTE, HSPA/HSPA+, EDGE, GPRS.

„Poza wysoką prędkością przesyłania danych, niską ceną i stabilnością połączeń, oferujemy także możliwość nielimitowanego przeglądania stron www lub oglądania filmów na serwisach YouTube i ipla. To mocne arumenty, aby zastanowić się nad wymianą swojego obecnego internetu domowego na Plusa” – mówi Adam Toruński, Kierownik Działu Oferty Internet i Telewizja w Plusie. – „Sprzętem najbardziej przez nas polecanym do domu jest router LTE, który udostępnia sygnał internetu w całym mieszkaniu. Można go nabyć w cenie już od 1 zł. Nie zapominajmy też o tabletach oraz laptopach, które mamy w ofercie za 0 zł na start”

Zmień internet domowy na Plusa

Użytkownicy internetu Plusa mają więc bardzo dobry internet „domowy”, a dodatkowo dzięki największemu zasięgowi w Polsce mogą korzystać ze wszystkich zalet jego mobilności na przykład w podróży. W zasięgu internetu w Plusie znajduje się ponad 99% populacji naszego kraju, przy czym zasięgiem LTE jest objętych 54,31% mieszkańców Polski, a w zasięgu HSPA/HSPA+ 94,31%.

(ź) informacja prasowa Plus>

Written by: Maciej Bukała

  • tom

    a co z zewnętrzym IP ? w neostradzie jest a w Plusie tylko dla przedsiębiorców..

Komentarze

  • Paulina: Mam poważny problem! Przyszłam do punktu w celu przedłużenia umowy w Mixie. W punkcie sprzedaży namówiono mnie na ofertę Smart Dom, ponieważ posiadam telewizję z Cyfrowego Polsatu. Z wyliczeń sprzedawcy wynikło, że mój abonament za telefon (ze zniżkami) wyniesie 35 zł miesięcznie. Poinformowano też o internecie, który również zakupiliśmy z miesięczną opłatą tylko 1 zł. Łącznie nie licząc telewizji miałam płacić 36 zł miesięcznie. Kilka pierwszych rachunków przychodziło ponad 70, 80 zł. Poszłam do punktu w celu wyjaśnienia (dla mnie to ogromna różnica cenowa!). Okazało się, że promocja nie przeszła i sprzedawca na moich oczach pisał reklamację do firmy. Dziś przyszła odpowiedź negatywna- nie uznano zniżek. Brakuje jakieś 3,4 zł do uznania. Sprzedawca pomylił się. Ja nie jestem w stanie płacić miesięcznie ponad 80 zł! 35, a ponad 80 to dla mnie różnica nie do podźwignięcia finansowo! Proszę o pilną poradę. Jak mogę zadziałać, co z tym zrobić i gdzie zgłosić się, by pozytywnie rozwiązać problem?
  • rafal: jak zrobić taki myk z tym modemem, że wkładam tam kartę sim plush i będąc niedaleko modemu (może być też podłączony pod modem kablem, telefon, słuchawka), żebym mógł odbierać telefon spod nr plush swojego, z tej karty sin co siedzi w modemie i żebym mógł dzwonić i esemesować?