Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

121 volkswagenów w Wielkiej Loterii Plusa – informacja prasowa.

Już w najbliższy poniedziałek, 18 października, po raz kolejny rozpoczyna się Wielka Loteria Plusa, w której łączna pula nagród wynosi prawie 8 milionów złotych. Do wygrania jest 121 samochodów marki Volkswagen: 14 passatów CC oraz 107 golfów. Aby wziąć udział w losowaniu nagród, wystarczy przesłać jeden SMS o treści Plus lub tzw. pustą wiadomość SMS na numer 7419 (koszt 4 zł + VAT). Loteria będzie trwała od 18 października br. do 25 stycznia 2011 r. Mogą wziąć w niej udział wyłącznie osoby pełnoletnie mające aktywny telefon w sieci Plus, niezależnie od rodzaju oferty, z jakiej korzystają (abonament, Simplus, Sami Swoi, MixPlus oraz 36.6).

W Wielkiej Loterii Plusa przyznanych zostanie 77 Nagród Dziennych, 30 Nagród Weekendowych oraz 14 Nagród Tygodniowych.
Nagrody Dzienne oraz Nagrody Weekendowe to samochody marki Volkswagen Golf (1.4, 80 KM (59 kW), 5-drzwiowy) o wartości 54 701 zł brutto wraz ze świadczeniem pieniężnym w wysokości 6 077,89 zł każdy. Nagrody Dzienne można wygrać w rozgrywkach trwających od poniedziałku do piątku, a losowania przeprowadzane będą każdego następnego dnia roboczego. Natomiast Nagrody Weekendowe można wygrać w rozgrywkach trwających w soboty i niedziele; losowania odbywać się będą w poniedziałki.

Nagrody Tygodniowe to samochody marki Volkswagen Passat CC (1.8 TSI, 160 KM (118 kW), 6 biegów, 4-drzwiowy) o wartości 92.957 zł brutto wraz ze świadczeniem pieniężnym w wysokości 10.328,55 zł każdy. Wyłonienie laureatów Nagrody Tygodniowej będzie odbywać się w poniedziałki.
Każdy uczestnik Loterii Plusa będzie mógł wygrać jedną nagrodę każdego rodzaju.
Każdy SMS wysłany w Loterii oznacza przyznanie jej uczestnikowi punktów wymienianych na losy biorące udział w losowaniu wyżej wymienionych nagród. Za pierwsze zgłoszenie przyznanych zostanie 10 punktów. Każdy z uczestników może wielokrotnie wysyłać SMS-y i w ten sposób zdobywać kolejne punkty. Ponadto w trakcie trwania Loterii uczestnik będzie miał możliwość zdobycia dodatkowej liczby punktów, jeżeli:
1.weźmie udział w zorganizowanych rundach Happy Day i Happy Hour,
2.weźmie udział w zorganizowanych sesjach bonusowych, promocyjnych, o ekstra punkty,
3.weźmie udział w dodatkowych quizach i sondach,
4.udzieli prawidłowej odpowiedzi na wysłane przez organizatora pytanie i postąpi zgodnie z instrukcją podaną w treści zwrotnej wiadomości SMS.

Wielka Loteria Plusa organizowana jest przez firmę Just Mobile Sp. z o.o. i ma zezwolenie wydane przez Dyrektora Izby Celnej w Warszawie.
Losowania Nagród Dziennych oraz Nagród Weekendowych będą przeprowadzane w biurze organizatora przez komputerowy program loteryjny uniemożliwiający ingerencję czynnika ludzkiego w wyłanianie zdobywców nagród. Nagrody Tygodniowe będą przyznawane osobie, która w tygodniu, za który jest przyznawana nagroda, wyśle największą liczbę wiadomości SMS. O wynikach każdego losowania Nagród Dziennych i Nagród Weekendowych oraz o przyznaniu Nagród Tygodniowych i o sposobie ich odbioru zdobywcy nagród zostaną powiadomieni przez organizatora telefonicznie.
Szczegóły loterii, regulamin oraz aktualizowana lista laureatów będą udostępnione do wglądu na stronie internetowej www.plus.pl/loteria. Na potrzeby loterii firma Just Mobile uruchomi również infolinię pod numerem telefonu (22) 397 49 91, która będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 18.00

(ź) Plus

BEZ KOMENTARZA


Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x