Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

2 lata Plus Forum

Tak jest – nasze forum obchodzi w tym miesiącu jubileusz dwulecia istnienia w Sieci. Czy jest coś specjalnego na tej stronie, co mogłoby przykuć uwagę niejednego internauty? Z pewnością tak. Za chwilę przejdę do szczegółów, teraz garść ogólnych informacji – mała statystyka.

Forum funkcjonuje – dokładnie rzecz biorąc – od 5 października 2007 roku, godziny 18:42. W całym tym okresie czasu udało się zebrać 740 użytkowników, utworzyć 1886 wątków i napisać 15425 postów. Jeśli chodzi o głębsze analizy – należy przyznać, że występuje tu stosunkowo wysoka aktywność w przeliczeniu na jednego użytkownika – każdy gość jest autorem średnio 3 tematów i napisał 21 postów, co na rynku szeroko dostępnych forów jest wynikiem zadowalającym – takimi osiągnięciami nie mogą pochwalić się właściciele innych portali o podobnej tematyce.

Dlaczego to forum powstało? Powód był prosty – dotychczas nie istniał jeszcze w Sieci żaden inny portal dotyczący Plusa; pasowało, aby takowy w końcu powstał. I oto jest.

Jeśli przebrnąłeś, drogi Czytelniku, do tej części artykułu, zapewniam, że w dalszym ciągu jest warto dokończyć tę lekturę – w tej chwili podam sporo o wiele praktyczniejszych informacji, niż same liczby.

Jeśli szukasz szczegółowych informacji (a także nowinek) o sieci Plus, albo chcesz się podzielić swoimi wrażeniami co do funkcjonowania operatora, zapraszamy do odwiedzenia forum – zostaniesz przywitany przyjaźnie, każdy nowy użytkownik jest mile widziany. Nieważne, czy jesteś fanboy’em Play’a, czy też zasiedziałym użytkownikiem pomarańczowych, albo po prostu biernym obserwatorem rynku telekomów – zawsze będziesz mógł śmiało wypowiedzieć się praktycznie w każdym dziale. Pracownicy Plusa (tak, tych Ci u nas dostatek), a także abonenci z dużym stażem nie tylko chętnie udzielą odpowiedzi na zadawane przez Was pytania, ale również wymienią się z Wami poglądami na różne kwestie.

Nudzi Cię szare życie na innych portalach? Tutaj tego nie uświadczysz – organizowane regularnie przez administrację konkursy urozmaicają codzienne dyskusje, a także wzmagają ruch na forum, toteż na pewno ono Ci szybko nie spowszednieje.
Żeby nie było, że jesteśmy monotematyczni (cóż, każdy temat, kiedy jest zbyt długo wałkowany, przestaje być interesujący), dyskutujemy między sobą o różnych płaszczyznach – od hobby począwszy, przez szeroko rozumianą Kulturę, a na humorze i rozrywce kończąc.

Nawiasem mówiąc, chciałbym jeszcze wspomnieć o dopiero rozwijanym przez nas projekcie­-portalu pt. Plus Blog (www.plusblog.pl). Wprawdzie zawiera on póki co niewielką ilość informacji, a także nie cieszy się wielką popularnością, jednak mamy aspiracje pozostania pierwszym źródłem informacji w Sieci dotyczących Polkomtelu, a na pewno skarbnicą wiedzy na jego temat.

Kończąc swoje wywody chciałbym wszystkich Was i każdego z osobna serdecznie zaprosić na łamy Plus Forum. Jestem przekonany, że czas poświęcony na przebywanie na nim będzie nie tylko dobrze wykorzystany, ale także przysłuży się poszerzeniu wiedzy na temat funkcjonowania sieci GSM, a także (a może przede wszystkim 😉 ) dobrej zabawie. Miła atmosfera gwarantowana. www.plusforum.pl

Gorąco polecam i pozdrawiam!

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x