Nowy Touchwiz w drodze!

Obecna generacja autorskiej nakładki Samsunga nie wzbudza zbyt wielu emocji. A jeśli już to bardziej te negatywne, gdyż jak wiadomo jest bardzo “zasobożerna” i nawet tak wydajny model jak S4 potrafi się denerwująco przycinać. Na szczęście koreański producent zamierza to zmienić.

Nakładka zamieszczona na poniższych screenshotach jeszcze nie jest finalną wersją. Więc od razu warto zaznaczyć, że jeszcze wiele się może zmienić, ale według mnie Samsung idzie w dobrym kierunku. Nowy Touchwiz wydaje się być bardziej stonowany i jednocześnie bardziej dojrzały od swojego kolorowego poprzednika.

gsmarena_002

Na uwagę zasługują ciekawe widgety w kafelkowej formie, które znacznie uatrakcyjniają wygląd interfejsu. Jednak nie wiadomo jakie będzie ich konkretne zastosowanie, bo całkiem prawdopodobne, że Samsung zapatrzył się na BlinkFeed’a od HTC i teraz próbuje zrobić coś podobnego.

Prezentowaną nakładkę według plotek ujrzymy najpierw na Galaxy S5, a z czasem kolejnych modelach Samsunga.

 Komentarze

Written by: Radosław Dominiak

W redakcji PlusBloga od ponad 2 lat. Uwielbia absolutnie wszystko co ma mobilny system na pokładzie i często poświęca temu zbyt dużo czasu niż powinien. Za wzór dobrze prowadzonej firmy w branży technologicznej uważa Apple. Oprócz technologii wielki miłośnik motoryzacji, podróży, muzyki, sportu i dobrych filmów.