Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Acer – Tablety z Windows 8

Na targach Computex firma Acer zaprezentowała tablety z najnowszym systemem operacyjnym Windows 8. Ze względu na trzy tryby pracy ekranu dotykowego, tablet ICONIA W510 zapewnia nową jakość obsługiwania palcami. ICONIA W700 jest natomiast najwydajniejszym tabletem z systemem Windows 8 i współpracuje z podstawką zwiększającą funkcjonalność. Oba tablety zostały zaprojektowane tak, aby ustanowiły nowe standardy ergonomii oraz wygody użytkowania.

Najbardziej wyjątkową cechą tabletu W510 jest ekran dotykowy z trzema trybami pracy, dostosowanymi do obsługiwania palcami, pisania oraz oglądania. Tablet może być używany w sposób tradycyjny, a także w trybie zwiększonej produktywności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu pisania oraz wydłużenia czasu pracy na baterii, nawet do 18 godzin, do tabletu można podłączyć stację dokującą z klawiaturą. Po obróceniu o 295 stopni, tablet może być używany w trybie prezentacji, doskonałym do oglądania filmów, przeglądania stron WWW oraz wyświetlania prezentacji PowerPoint. Ponadto, W510 jest wyposażony w technologię Always On, Always Connect oraz 10,1-calowy ekran dotykowy o poszerzonym kącie widzenia i wyświetlający żywsze i bardziej naturalne kolory. Jest to tablet do codziennych zastosowań, który może być używany jak tradycyjny notebook. Został zaprojektowany z myślą o współczesnych odkrywcach, którzy chcą korzystać zarówno z klawiatury, jak i ekranu dotykowego.

Tablet Acer W700 jest oferowany wraz wielofunkcyjną podstawką, która umożliwia ustawanie ekranu pod różnymi kątami. Gdy ekran jest ustawiony poziomo, może być odchylany o maks. 70 stopni w celu komfortowego oglądania obrazu lub o 20 stopni w celu wygodnego korzystania z funkcji dotykowych. Ponadto, ekran można ustawić pionowo, co pozwala na łatwiejsze przeglądanie stron WWW oraz czytanie dokumentów. W700 jest też wyposażony w trzy porty USB 3.0.

Z myślą o multimedialnej rozrywce, w tablecie W700 zastosowano 11,6-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości Full HD oraz system dźwiękowy Dolby Home Theater. Taka konfiguracja sprawia, że jest to tablet o wydajności optymalnej dla współczesnych odkrywców, zarówno w domu, jak i w biurze.

(ź) Acer

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x