Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Android 4.4 dla Galaxy S4!

Android 4.4 dla Galaxy S4!

Samsung nie nastawia się jedynie na kolejny model z linii Galaxy S, lecz doskonale pamięta o S4. Dowodem tego jest pierwszy stabilny build dla Androida 4.4, który możemy zobaczyć na zdjęciach.

Trzeba przyznać, że na prawdę miło ze strony Samsunga, że już na poważnie zajmuje się aktualizacją do najnowszego Androida dla Galaxy S4. Zwłaszcza zważając na to jak było z update’m w S3. Jednak przejdźmy do rzeczy.

Jeden z użytkowników pewnego forum dostał od Samsunga wczesną wersję Androida 4.4.2, która jest już w pełni kompatybilna z TouchWiz’em. Póki co słychać tylko o aktualizacji dla modeli I9505 (Z procesorem Snapdragon). Numer tej wersji systemu nosi nazwę I9505XXUFNA1.

Jak twierdzi tester, build potrafi się przyciąć tu i ówdzie, ale na co dzień da się z niego korzystać bez większych problemów. Oficjalna aktualizacja przewidziana jest na przełomie lutego i marca i już wtedy w pełni dopracowany system będzie dostępny dla wszystkich użytkowników.

Na pierwszy rzut oka najbardziej zauważalnymi zmianami są: białe ikonki w pasku stanu, skrót do aparatu z poziomu ekranu odblokowania, znaczne przyspieszenie sytemu oraz usprawniona klawiatura w trybie horyzontalnym. Zobaczcie poniższe zrzuty ekranu.

        gsmarena_002 gsmarena_003 gsmarena_005

Uwaga! Jest też coś dla niecierpliwych. Klikając tutaj możecie przejść do oficjalnego artykułu dotyczącego opisywanej wersji systemu i stamtąd ściągnąć pliki potrzebne do wgrania Kitkata 4.4.2 dla S4, a następnie postępować według instrukcji . Jednak działanie to wykonujecie na własną odpowiedzialność,a  autor przestrzega w swoim poradniku, iż istnieje możliwość popsucia smartfona!

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x