Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Android – 900 000 aktywacji dziennie

Dziś na Twitterze, Andy Rubin, przedstawiciel firmy Google, pochwalił się że 900 tysięcy osób aktywuje codziennie urządzenie działające pod kontrolą systemu operacyjnego Android. Niesamowita liczba. Kiedy Google przekroczy magiczną liczbę miliona aktywacji?

Andy Rubin* oprócz pochwalenia się imponującą liczbą aktywacji urządzeń z Androidem,  również uciął wszelkie plotki o jego prawdopodobnym odejściu z koncernu z Mountain View.

Przed zeszłorocznymi świętami Bożego Narodzenia informowano, że dziennie aktywowanych jest ponad 700 tysięcy nowych produktów z Androidem, natomiast ledwie dwa miesiące później, podczas MWC 2012 w Barcelonie – 850 tysięcy. To pokazuje w jak niesamowicie szybkim tempie rozwija się googlowska platforma.

Coraz więcej urządzeń elektronicznych, w tym tablety i smartfony pracuje w oparciu o Androida. Niedrogie słuchawki z systemem Google stają się  najpopularniejszym telefonem wśród początkujących użytkowników smartphonów. Sukces firmy Google jest rewelacyjny i wiele wskazuje na to, że w ciągu kolejnych kilku miesięcy liczba aktywacji urządzeń z Androidem przekroczy milion dziennie.

Andy Rubin – współzałożyciel i były prezes zarówno Danger Inc i Android Inc. Nazywany „ojcem” Androida.

A jaki Wy macie system w swoim telefonie???

[poll id=”14″]

(ź) androidpolice.com

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x