Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Aplikacja ipla w telefonach Nokia

Aplikacja ipla dostępna będzie na telefony komórkowe Nokia jeszcze w październiku. Bezpłatną aplikację będzie można pobrać z Ovi Sklepu. Umożliwi ona nie tylko oglądanie materiałów na żądanie (VOD), ale także kanału Polsat News na żywo. W pierwszym etapie aplikacja zostanie udostępniona na telefony Nokia z systemem operacyjnym Symbian^3 – Nokia N8, Nokia C7 i Nokia C6-01.

Aplikacja ipla umożliwia bezpłatne korzystanie z bogatej bazy plików VOD największej telewizji internetowej w Polsce, w tym treści telewizji Polsat, Polsat News, Polsat Play i Polsat Cafe.  Ponadto użytkownicy mają możliwość oglądania na żywo kanału Polsat News, który do końca roku dostępny będzie bez żadnych dodatkowych opłat. Transmisję na żywo oraz materiały VOD będzie można oglądać w sieci 3G UMTS, a minimalne pasmo transmisji powinno wynosić 300 Kbit/s.

Dodatkowo użytkownicy telefonów Nokia N8 będą mogli cieszyć się materiałami dostępnymi w bibliotece ipla na dużym ekranie. Wystarczy, że podłączą telefon za pomocą kabla HDMI do swojego telewizora.

Menu aplikacji ipla na telefony komórkowe nawiązuje do menu aplikacji na komputery i zostało dostosowane do systemu operacyjnego Symbian^3. Wyszukiwać materiały można poprzez drzewo kategorii lub za pomocą wyszukiwarki.

Cały czas dążymy do tego, aby telefony Nokia były coraz bogatsze w dodatkowe treści – gry, aplikacje, multimedia – jak najbardziej dostosowane do polskiego konsumenta. Udostępnienie bezpłatnych materiałów VOD i kanału Polsat News to kolejny krok w tym kierunku. Aplikacja ipla, dostępna w smartfonach Nokia z Symbian^3, takich jak Nokia N8, pozwoli czerpać jeszcze większą przyjemność z korzystania z tych modeli – mówi Piotr Bubak, Dyrektor Marketingu, Nokia Poland.

Uruchamiając aplikację ipla na kolejną praformę mobilną, realizujemy naszą strategię dostępności i swobody korzystania z największej bazy plików VOD. Staramy się udostępniać ciekawą ofertę programową, systematycznie powiększając liczbę dostępnych materiałów. Teraz użytkownicy telefonów z systemem operacyjnym Symbian^3 mają możliwość oglądania telewizyjnych programów niezależnie od ramówki, jak również kanału Polsat News na żywo – mówi Marcin Pery, Prezes Redefine Sp. z o.o.

Więcej informacji o wersji aplikacji ipla dla użytkowników Nokia można znaleźć na stronie www.ipla.pl.

Źródło: Nokia


Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x