Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Bestseller „Millennium” dostępny w formie audio dla użytkowników telefonów Nokia

W kwietniu użytkownicy aż 40 modeli telefonów Nokia mogą otrzymać w prezencie audiobook z pierwszą częścią trylogii „Millennium” autorstwa Stiega Larssona. Warunkiem otrzymania tego literackiego bestsellera jest pobranie ze strony www.nokia.pl/audioteka darmowej aplikacji ‘audioteka.pl audiobook player’, zainstalowanie jej na swoim telefonie Nokia oraz zarejestrowanie się za jej pomocą w serwisie audioteka.pl.

Doceniony, zarówno przez czytelników jak i krytyków na całym świecie, pierwszy tom cyklu „Millenium” pt. „Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet” cieszy się ogromną popularnością także w Polsce. W marcu br. Wydawnictwo Czarna Owca wprowadziło na rynek wersję audio książki, a teraz – dzięki współpracy firmy Nokia i serwisu audioteka.pl – użytkownicy telefonów Nokia mogą pobrać tę niezwykle wciągającą, fascynującą powieść bezpośrednio na swój telefon.

Umożliwienie wygodnego słuchania książek na telefonie komórkowym to strategiczny cel współpracy firm Nokia i audioteka.pl, a dla Wydawnictwa Czarna Owca to możliwość dotarcia do nowej, dynamicznie rozwijającej się grupy odbiorców. Warto przypomnieć, że prezentowana oferta firmy Nokia i serwisu audioteka.pl to kolejny, po udostępnieniu na telefonach Nokia E52 audiobooka pt. „Zwycięzca jest sam” autorstwa Paulo Coelho, projekt tego typu.

„Millennium” oraz innych audiobooków można słuchać bezpośrednio z telefonu Nokia dzięki aplikacji „audioteka.pl audiobook player”. Aplikacja ta pozwala na bardzo wygodne słuchanie audiobooków między innymi dzięki funkcji ‘automatyczna zakładka’, która zapamiętuje, gdzie skończyliśmy słuchać ksiażki, niezależnie od tego, czy słuchanie przerwalismy sami czy też przerwała je przychodząca rozmowa. Ponadto aplikacja posiada status bar wskazujący jak dużo czasu pozostało do skończenia książki oraz możliwość blokady klawiszy. Co ważne – wprowadzana obecnie wersja
„audioteka.pl audiobook player” pozwala na wygodne pobieranie audiobooków z serwisu audioteka.pl bezpośrednio na telefon komórkwy zarówno poprzez sieć GSM, jak i WiFi. Rozwiązanie to jest unikalne w skali kraju i jest jednym z nielicznych tego typu rozwiązań na świecie. Dzięki systemowi pobierania audiobooka we fragmentach można rozpocząć słuchanie pobieranej książki już po kilku minutach. Aplikacja pozwla ponadto na rejestrację/logowanie się do serwisu audioteka.pl, pobieranie specjalnej oferty dopasowanej do danego klienta oraz jest jednocześnie platforma promocyjną nowości wydawniczych dzięki mozliwości wyświetlania promowanych tytułów przy kazdym uruchomieniu aplikacji.

Aplikacja „audioteka.pl audiobook player” działa na telefonach Nokia z systemem operacyjnym Symbian 3.1; 3.2 oraz telefonach z ekranem dotykowym. Wśród kompatybilnych modeli znajdują się:

–        Eseries: E90, E75, E72, E71, E66, E63, E55, E52, E51

–        Nseries: N97, N97 mini, N96, N95, N95 8G,  N86 8MP, N85, N82, N81, N81 8G, N79, N78, N76

–        XpressMusic: 5800 XpressMusic, 5730 XpressMusic, 5700 XpressMusic, 5630 XpressMusic, 5320 XpressMusic oraz muzyczne telefony 5200, 5530 i X6

–        Oraz: 6710 Navigator, 6210 Navigator, 6110 Navigator, 6730 classic, 6220 classic, 6120 classic, 6700 slide, 6650 fold, 6720, 6790.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x