Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Bezlik Gigabajtów w iPlusopobieraczu

Bezlik Gigabajtów w iPlusopobieraczu,czyli nawet pół doby nieograniczonego transferu

Od poniedziałku 13 września br. użytkownicy mobilnego internetu iPlus mogą korzystać z nowej wersji iPlusopobieracza. Klienci iPlusa otrzymują Bezlik Gigabajtów – nieograniczony transfer danych dostępny w dwóch wariantach: od północy do południa oraz od północy do 9 rano.

Nowy iPlusopobieracz umożliwia nieograniczoną transmisję od godz. 24.00 do godz. 12.00. W ten sposób wszystkie dane wysłane i odebrane przez połowę doby nie są wliczane do podstawowego limitu iPlus, dzięki czemu można naprawdę swobodnie surfować. Zachowana zostaje również dotychczasowa wersja iPlusopobieracza, która umożliwia nieograniczony transfer od północy do 9 rano.

Usługa jest dostępna dla wszystkich abonentów, którzy podpisali umowę w ramach oferty iPlus i pobierają lub wysyłają pliki o dużych rozmiarach. Dzięki tej usłudze ściągnięcie filmu z kina internetowego, gry kupionej przez Internet lub nocna aktualizacja systemu operacyjnego nie będą stanowić problemu.

Usługę można włączyć i wyłączyć w dowolnym dniu okresu rozliczeniowego. Nieograniczony transfer jest dostępny w podanych godzinach pod warunkiem nieprzekroczenia podstawowego limitu danych w pozostałej części dnia. Dotychczasowi użytkownicy iPlusopobieracza w wersji do godz. 9.00 rano mogą zamienić ją na wersję do godz. 12.00 poprzez wyłączenie obecnie używanej i włączenie nowej.

Aby włączyć usługę iPlusopobieracz do 9:00, należy:
• wysłać z numeru iPlus na numer 2612 bezpłatną wiadomość SMS o treści: DODAJ IPP9 Pluskod5 (PlusKod5 jest wymagany tylko dla klientów biznesowych),
lub…
• zadzwonić do Działu Obsługi Klienta pod numer 2601 – usługę aktywuje konsultant,
lub…
• zalogować się do Plus Online na www.iplus.pl lub www.plus.pl i przejść do listy dostępnych usług.

Aby włączyć usługę iPlusopobieracz do 12:00, należy:
• wysłać z numeru iPlus na numer 2612 bezpłatną wiadomość SMS o treści: DODAJ IPP12 Pluskod5 (PlusKod5 jest wymagany tylko dla klientów biznesowych),
lub
• zadzwonić do Działu Obsługi Klienta pod numer 2601 – usługę aktywuje konsultant,
lub…
• zalogować się do Plus Online na www.iplus.pl lub www.plus.pl i przejść do listy dostępnych usług.

Oferta iPlus dostępna jest w sieci sprzedaży Plus oraz w najlepszych sklepach ze sprzętem komputerowym na terenie całego kraju.

iPlus to największy zasięg mobilnego internetu. W zasięgu iPlusa znajduje się ponad 99% populacji Polski. Z superszybkiej technologii transmisji danych HSDPA można korzystać w 2000 miejscowościach, zamieszkanych przez ponad 60% ludności.

Więcej informacji o ofercie iPlus na stronach www.iplus.pl


Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x