Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Bezpłatna aplikacja „Onet.pl Wiadomości” dostępna w Ovi Sklepie

Lubisz być dobrze poinformowany? Chcesz mieć stały i wygodny dostęp do najważniejszych informacji? Od dzisiaj w Ovi Sklepie dostępna jest darmowa aplikacja „Onet.pl Wiadomości”. Użytkownicy telefonów Nokia z systemem operacyjnym Symbian mogą znaleźć w niej informacje zw wszystkich najważniejszych działów portalu Onet.pl.

Aplikacja „Onet.pl Wiadomości” to już kolejny produkt o charakterze lokalnym, dostępny w Ovi Sklepie. Ten kierunek rozwoju oferty zgodny jest ze strategią firmy Nokia, która współpracując
z różnymi partnerami poszerza portfolio usług przeznaczonych dla użytkowników w Polsce. Aplikację można pobrać za darmo na swój telefon pod adresem: http://store.ovi.com/content/45701. Dzięki przejrzystemu podziałowi na sekcje tematyczne jest ona bardzo prosta w nawigowaniu. Aplikacja podzielona jest  na zakładki: Wiadomości, Biznes, Sport, Rozrywka oraz Więcej, gdzie użytkownicy znajdą dostęp do pozostałych serwisów Onet.pl w wersji lajt (jest to tzw. webview, czyli wbudowana w aplikacji przeglądarka, umożliwiająca dostęp do pozostałych – nie wyróżnionych osobno zakładkami – serwisów).

„Współpraca z Nokią jest dla nas bardzo ważna – dzięki aplikacji Onet.pl Wiadomości użytkownicy kilkudziesięciu modeli telefonów tego producenta w łatwy i szybki sposób zyskają dostęp do wszystkich zasobów portalu Onet.pl” – mówi Sylwia Nowik-Spiczonek, dyrektor Mobile Telecom Television Grupy Onet.pl.

„Cieszę się, że Nokia będzie udostępniać wiadomości z jednego z największych portali informacyjnych w Polsce. Ta darmowa aplikacja, z której mogą korzystać użytkownicy ponad
65 modeli telefonów Nokia, to dla nas ważny produkt w ofercie Ovi Sklepu. Naszym celem jest dalsze poszerzanie tego portfolio, dlatego jesteśmy otwarci na współpracę z kolejnymi partnerami”- mówi Piotr Bubak, dyrektor marketingu Nokia Poland.

Źródło: Nokia

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x