Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Bezpłatna aplikacja Allegro dostępna w Ovi Sklepie

Firma Allegro udostępniła w Ovi Sklepie bezpłatną aplikację, dzięki której można z łatwością sprzedawać i kupować produkty na internetowych aukcjach. Aplikację będą mogli pobrać użytkownicy aż 57 modeli telefonów Nokia. Jest to kolejna propozycja serwisu, który firma Nokia oferuje swoim użytkownikom poprzez Ovi Sklep.

Aplikacja Allegro dostarcza wszystkie funkcje najpopularniejszej w Polsce platformy handlowej. Użytkownicy będą mogli obserwować aukcje, licytować i wystawiać produkty na  Allegro za pomocą telefonu komórkowego. Informacja ta ucieszy na pewno wszystkich, którzy prowadzą mobilny styl życia, a nie chcą przegapić dobrej oferty. Dzięki aplikacji nie będą musieli czekać na zakończenie aukcji przed monitorem domowego komputera. Teraz w dowolnym miejscu mogą obserwować aukcje na ekranie swojego telefonu i w wybranym przez siebie momencie podbić cenę licytowanego przedmiotu. Aplikacja oferuje także korzystanie z funkcji „kup teraz”, dzięki której za pomocą jednego kliknięcia możemy nabyć wymarzone płyty muzyczne czy sprzęt sportowy, bez względu na to gdzie jesteśmy – w kawiarni, na plaży czy w górskim schronisku.

Aplikacja Allegro pozwala także w łatwy sposób zamieszczać własne oferty sprzedaży. Za pomocą telefonu możemy zrobić zdjęcie przedmiotu, który chcemy wystawić na aukcji i w następnym ruchu umieścić je wraz z opisem na platformie Allegro. Intuicyjna obsługa aplikacji pomoże nam sprawnie zarządzać własnym kontem, dzięki czemu sprzedawanie i kupowanie stanie się jeszcze łatwiejsze.

Firma Nokia wciąż powiększa lokalną ofertę mobilnych aplikacji starając się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom polskich użytkowników. „Rozpoczęcie współpracy z serwisem Allegro i stworzenie aplikacji pozwalającej na bezpieczne zakupy online za pomocą telefonu komórkowego jest kolejnym krokiem firmy Nokia w stronę coraz bardziej mobilnego portfolio usług” – mówi Piotr Bubak, szef marketingu Nokia Poland.

Aplikację Allegro można pobrać  z  Ovi Sklepu w telefonie lub  w  komputerze   na stronie  www.store.ovi.com. Jest ona kompatybilna z 57 modelami telefonów Nokia, w tym popularnymi: Nokia 5230, Nokia N97, Nokia 5530 XpressMusic, Nokia N97 mini, Nokia 5800 XpressMusic, Nokia X6, Nokia E52, Nokia E72, Nokia E51,  Nokia E66, Nokia N95, Nokia 6121 classic czy Nokia 6122.

Źródło: Nokia

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x