Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Bezpłatna aplikacja NK.pl dostępna w Ovi Sklepie

NK.pl zaprasza swoich użytkowników korzystających z telefonów Nokia do Ovi Sklepu, skąd pobrać można bezpłatną aplikację mobilną serwisu. Oferuje ona szybki dostęp do funkcji portalu, w tym śledzenia zmian zamieszczanych przez przyjaciół  z poziomu telefonu komórkowego.

Serwis NK.pl to najpopularniejszy  portal społecznościowy w Polsce, a liczba jego aktywnych użytkowników każdego miesiąca bliska jest 14 mln. Teraz, dzięki mobilnej wersji serwisu, jego użytkownicy będą mogli zaglądać na swój profil w każdym miejscu i o dowolnej porze – wystarczy telefon komórkowy Nokia. Aplikacja dostępna jest z bezpośrednio w telefonie pod linkiem http://store.ovi.mobi/content/55802 lub poprzez komputer:  http://store.ovi.com/content/55802.

Oferuje ona najważniejsze funkcje serwisu NK.pl. Umożliwia czytanie i komentowanie wpisów oraz oglądanie zdjęć zamieszczanych przez znajomych, za jej pomocą możemy także przeglądać poszczególne profile. Dzięki niej mamy także dostęp do naszej skrzynki pocztowej i otrzymanych powiadomień. Aplikacja NK.pl oferuje także dostęp do mikrobloga jakim jest Śledzik i możliwość aktualizowania swojego statusu. Z kolei dzięki temu, że większość telefonów komórkowych Nokia ma wbudowany aparat fotograficzny, możemy wykonane zdjęcia z łatwością umieścić na swoim profilu.

Aplikacja NK.pl jest kolejną aplikacją o charakterze lokalnym w Ovi Sklepie. Już teraz użytkownicy telefonów Nokia z Polski mają dostęp do bezpłatnych aplikacji Allegro, Onet.pl, Wiadmości i Idg.pl, a oferta będzie wciąż rozszerzana.

Aplikację można pobrać  z  Ovi Sklepu w telefonie lub  w  komputerze   na stronie  Ovi Sklepu (http://store.ovi.com). Jest ona kompatybilna aż z 116 modelami telefonów Nokia, w tym popularnymi: Nokia 5800 XpressMusic, 5530 XpressMusic, 5230,  E72, E52, E51,  N95, N85, 6500, 6303, 6300, 5310 czy 5130.

Źródło: Nokia

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x