Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Biała Nokia Lumia 800 dostępna w lutym

Nokia ogłosiła, że model Nokia Lumia 800 będzie dostępny w wersji białej już na początku lutego. Biała Nokia Lumia 800 z systemem Windows ® Phone 7.5 stanowi idealne połączenie niepowtarzalnego wzornictwa oraz najlepszych funkcji społecznościowych. Urządzenie zapewnia także możliwość grupowania kontaktów, korzystania ze zintegrowanych wątków komunikacji oraz z szybkiej przeglądarki Internet Explorer 9.

Model ten wyposażony jest w zaokrąglony ekran AMOLED 3,7″ ClearBlack, który płynnie łączy się z obudową oraz procesor 1,4 GHz z akceleracją sprzętową oraz procesorem graficznym. Nokia Lumia 800 oferuje również aparat z funkcją natychmiastowego udostępniania zdjęć i obiektywem wiodącej marki Carl Zeiss, możliwość odtwarzania wideo w jakości HD, 16 GB wbudowanej pamięci oraz dostęp do usługi SkyDrive pozwalającej na przechowywanie zdjęć i dokumentów w „chmurze”. Lumia 800 jest wyposażona także w sygnowane marką Nokia funkcje opracowane z myślą o użytkownikach systemu Windows Phone. Wśród nich są Nokia Nawigacja — wszechstronna, bezpłatna nawigacja (PND) ze wskazówkami głosowymi i specjalnym menu samochodowym, a także Nokia Muzyka z MixRadio — bezpłatna, globalna aplikacja mobilna do strumieniowej transmisji muzyki za pośrednictwem kilkuset kanałów, włączając w to lokalny katalog i możliwość personalizacji kanałów. Windows Marketplace oferuje użytkownikom Lumia ponad 60 000 aplikacji do wyboru.


“Odkąd rozpoczęliśmy sprzedaż, pod koniec ubiegłego roku, Nokia Lumia 800 otrzymała entuzjastyczne recenzje na całym świecie” – powiedział Ilari Nurmi, wiceprezes marketingu Produktowego Nokia. „Teraz w wersji białej, lśniąca Lumia 800 oferuje jeszcze szlachetniejszy wygląd, połączony z mocą i wydajnością ukrytymi pod smukłą obudową.”

(ź) Nokia

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x