BlackBerry Classic, czyli coś na co czekałem.

wpis w: Telefony | 0

Przecieków na temat tego modelu było już kilka, ale myślę, że opisać je warto dopiero teraz. W końcu znamy już cenę i wygląd urządzenia.

Szczerze mówiąc to od zawsze podobał mi się prosty, elegancki i biznesowy styl BB i bardzo mi się podoba powrót producenta właśnie do dawnego stylu, zamiast nie potrzebnych eksperymentów. Classic, bo tak się nazywa najnowsze dzieło amerykańskiej firmy można kupić za 449$. Telefon jest dostępny już od dzisiaj w międzynarodowej sprzedaży

gsmarena_001

BlackBerry Classic jest następcą najlepiej sprzedającego się BB Bold 9900. Classic został wyposażony w 3,5″ ekran dotykowy o rozdzielczości 720p, a ochraniany będzie szkłem Gorilla Glass 3. Pod maską telefonu znajdziemy dwurdzeniowy 1,5 GHz procesor oraz 2 GB pamięci RAM, zatem jest tutaj niemalże identyczna specyfikacja jak w Z10. Oprócz tego dostaniemy 16 GB pamięci wbudowanej z możliwością rozszerzenia, 8 Mpix główną kamerę z diodą LED oraz 2 Mpix przedni aparat.

gsmarena_002

Classic wygląda na prawdę… klasycznie. Ma on pełnowymiarową klawiaturę QWERTY i kwadratowy trackpad znany ze starszych modeli producenta.Urządzenie działa pod kontrolą BB 10.3 OS i na szczęście jest możliwe włączanie na nim aplikacji z platformy Android poprzez Amazon Appstore.

gsmarena_003

Jak według Was prezentuje się Classic? W mojej ocenie jest on na prawdę genialny i myślę, że jeśli by mi tylko fundusze na to pozwoliły to już niebawem byłby on częstym bywalcem w mojej kieszeni 🙂

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments