Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Bliski koniec e-bok, nadchodzi Plus Online

Już wkrótce Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta znane jako e-bok zmieni nazwę na Plus Online. Tym samym operator stawia na promocję korzystania z elektronicznej faktury.

bez tytułu

Serwis Plus Online skierowany jest do abonentów komórkowej sieci Plus oraz użytkowników ofert pre-paid (mixPlus , Simplus , Sami Swoi ) i pozwala na bezpłatne zarządzanie swoim kontem za pośrednictwem Internetu. Plus Online został przebudowany i wyglądem nawiązuje do głównej strony portalu Plus.pl. Zasady użytkowania (dotychczasowe kody i hasła) pozostają bez zmian.
plusonline_www

Plus Online składa się z trzech głównych działów: Płatności (np. wgląd do aktualnego stanu konta, wykazu połączeń i zużycia minut/pakietów, wgląd do historii płatności, zasilanie Simplusa) Usługi i pakiety (dodawanie i usuwanie pakietów, konfiguracja telefonu, zarządzanie numerami i hasłami), Sprawy konta i formalności (zarządzanie kontem).

W 2010 roku Plus Online zostanie wzbogacony o biling w wersji internetowej dla klientów pre-paid.

Już od dłuższego czasu można korzystać z Plus Online choć należny liczyć się z nieprawidłowościami i przerwami w działaniu serwisu. Plus Online znajdziemy pod adresem: https://ssl.plusgsm.pl/ebok-web/basic/loginStep1.action?brandId=Postpaid Na www.plus.pl nadal dostępna jest tylko starsza wersja – e-bok.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x