Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Bonus 60zł za przejście do Play z hakiem…

Kilka dni temu, mój znajomy postanowił pożegnać obecnego operatora i przenieść numer do Play Fresh. Jak większość wie, „hojność” sieci Play nie zna granic, więc dla każdej osoby która zdecyduje się na zmianę operatora na Play Fresh, ten ww. obdarowuje użytkownika 60zł na połączenia i smsy. Do niedawna bonus otrzymywało się w „ratach” – po 20zł przez 3 miesiące. Od jakiegoś czasu bonus 60zł przyznawany jest jednorazowo po pierwszym doładowaniu – wydaję się korzystniej, ale łatwo można zrobić się w jelenia i obiecywanego bonusu nie otrzymać…

Mój znajomy, pierwszego dnia po przejściu do oferty Play Fresh postanowił doładować konto, aby móc skorzystać z bonusu w postaci dodatkowego pakietu 60 złotówek. Wcześniej jednak aktywował promocję bonusowych smsów do doładowania, aby „wycisnąć” z doładowania jak najwięcej. Jakie było jego i moje zdziwienie kiedy po 24h bonusowe złotówki nie zostały przyznane. Dopiero lektura regulaminu znalazła odpowiedź na ten problem:

Bonus 60zł nie zostanie przyznany, jeśli Użytkownik, przed Doładowaniem konta skorzysta w Oferty
„Darmowe Rozmowy i SMS-y w Play” lub „Darmowe SMS-y do wszystkich sieci”. Niniejsza Oferta
Promocyjna nie wyklucza się z pozostałymi Ofertami Promocyjnymi w Ofercie Play Fresh, chyba, że
inne Oferty Promocyjne stanowią inaczej.

Zapewne każdy nowy użytkownik będzie chciał przed doładowaniem włączyć którąś z promocji, ale wtedy będzie musiał pogodzić się ze stratą 60zł. A ile osób które przeniosą numer przeczytają regulamin tej promocji? – niewielu.

Co dziwne, dzisiaj na stronie można znaleźć już link do regulaminu poprzedniej wersji promocji. O skomentowanie tego dziwnego posunięcia poprosiłem rzecznika prasowego sieci Play, Marcina Gruszkę – czekam na odpowiedź.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x