Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Brak aktualizacji dla Desire HD

HTC swego czasu naobiecywało klientom aktualizacje do ICS dla swoich smartfonów. I to nie tylko dla modeli nowych i topowych ale i słabych i stareńkich. Przedstawiona została długa lista urządzeń oczekujących na ICS ale…

Ale zawsze musi być jakieś „ALE”. Okazuje się, że HTC Desire HD nie dostanie aktualizacji. System działa niestabilnie? Za słabe urządzenie? Nic z tych rzeczy. Nie ma prawa z resztą, skoro na dużo słabszym Desire C działa bez problemów. HTC z resztą tłumaczy się w zupełnie inny, ale równie irracjonalny sposób. Oto oficjalne oświadczenie:

Po szeroko zakrojonych badaniach ustaliliśmy, że obecna wersja HTC Sense z Androidem zapewnia klientom najlepsze doświadczenia na HTC Desire HD. Kiedy weźmiemy pod uwagę nowe wersje oprogramowania, możemy rozważyć kilka czynników, ale ostatecznie doświadczenia klienta podczas korzystania z produktu jest decydującym czynnikiem. Przepraszamy za zamieszanie.

Okazuje się więc, że wszystko jest spowodowane dbaniem o dobro klienta, a ICS zapewnia gorsze wrażenia od Androida 2.3, ale tylko w Desire HD. Czytając komentarze na oficjalnym blogu HTC odniosłem wrażenie, że jednak klienci jednak są nieco innego zdania.

Na zakończenie chciałbym jeszcze podziękować użytkownikowi Adeq za cynk.

Źródło: HTC

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x