Co dalej z Motorolą? Dużo Androida!

wpis w: Technikalia | 0

motorolaPo załamaniu się ofert , spadku sprzedaży ,tego niegdyś liczącego się na rynku producenta telefonów, nadchodzi czas na powstanie marki Motorola z popiołów.

Motorola zapowiada wprowadzenie na rynek w 2010 roku sporą część smartfonów z systemem Android na swoim pokładzie. Szef  Motoroli na Azję, Spiro Nikolakopoulosem zapowiedział  że jego firma wypuści w 2010 roku pomiędzy 20 a 30 telefonów z Androidem na całym świecie.

Ale nie jest tak kolorowo, nie każdy model będzie dostępny na wszystkich rynkach, można będzie się spodziewać jakiś 10 modeli dostępnych w różnych regionalnych odmianach, przykładem mogą być modele ( CLIQ i DEXT).

Wiele modeli  o których można usłyszeć takie jak np. Shadow, Devour, Backflip, Ruth, Motoroi jest przygotowanych na rynek chiński ,co nie oznacza że Motorola nie jest w stanie sprostać swoim celom i może zaprezentuje większą ilość swoich telefonów dostępną na wielu rynkach.

Niemniej jednak koncern nie ma zamiaru poprzestać tylko na smartfonach z Androidem, i całkiem możliwe jest wypuszczenie na rynek(do końca tego roku) sporej ilości innych urządzeń tego producenta.

Być może będzie to znaczący krok Motoroli ,by znów powrócić do gry i odepchnąć przypuszczenia co do jej upadku.

Więcej informacji na: www.asia.cnet.com

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments